Basamakları Sırayla Aydınlatmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fiyat bakımından siz ne düşünüyorsunuz?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
hocam selamlar özelden gönderiyorum mesaj web host hatası veriyor bu projeyi tekrar toparlamam lazım çok özel algoritma istiyor 3 bin tl tutmuştu geçen sene siz ödev içinm, yoksa ticari içinmi istiyorsunuz ödev içinse uğraşmicam çünkü sonu belli alınmaz pahalı gerek yok fakat ticari amaç içinse para kazanmak tekrar bakim arşivimi bulayım inceelyim ve uygun teklifte hepsini veriyim derim fakat arşive ulaşmama lazım hard diskim çok karışık bu gün bakıcam telefonum****** internetim kısıtlı olduğu için teli verdim ayrıca e-posta adresim : ******** bu iş benim ileriye dönük bir projelerim arasında olduğu için arge ve arşivledim harddiskimde bulmaya çalışıcam amacım para kazanmak dışında yardımcı olmak

bu prpje bana mütahhit ve mühendis tarfından defalarca istek oldu fakat anlaşma olmadığından dolayı dediğim gibi silmiştim ve devreyi kırmıştım fakat arşivime olduğu8ndan dolayı argeleri tekrar uğrşıcam geçen yol mynette bu yayınlanmıştı boi bir proje değil tekrar uğraşlarım arasına alıyorum
şu sıra diğer projelerimle uğraşıyorum istekler ve anlaşmalar var reklam olmassaa ses tanıma ve uydu üzerinden kontrol sistemleri

Moderatör tarafında düzenlendi:
GEREK YOK KALSIN 3.000 tl lik ne devreside bu kadar fazla istiyorsunuz alt tarafı led yak söndür mantığı kendim uğraşır yazarım

yurtdışında satılıyor gümrük dahi ödesem param cebimde kalır dediğiniz ücreti tutmaz!

aynen zaten toplamda 50 tl civarı tutar devre 30 tl de sensörleri tutar toplamda 80 tl ye mal olur o kadar para vereceğime micro c yi az bişey biliyorum kitabını alır gece gündüz çalışırım kendim yaparım daha iyi olur :)

toplamda 50 tl devre 30 tl sensörler 80 tl bu kadar akıl verene kadar yap ozaman sen az biliyosun sadece led yak söndür den ileri gidemezsin ben tam biliyorum dünya devleri ile yarışıyorum evet diğerine gelelim madem öyle yurt dışından al gümrük filan senin için no problem belli al arkadaşa al gönder üzerine kar da koy ok.. gelelim diğerine altı üstü led yak söndür dediğin olay o kadar basit değil işin içine algoritma giriyor yaz ozaman hocam valla no problem o kadar çok arkadaş yazmışki gümrük yurt dışı masraf 50 tl herşey ortada altı üstü led yak söndür yapana kolay gelsin benim en az fiyatım 3 bin tl amacım ticaret değil herkese iyi çalışmalar saygı duyuyorum tartışmak ta güzel

zaten devreyi yapıyorum yaptığım zaman video çekip koyacağım o zaman bakarsınız.

Işim gücüm yok beleşçiler için oturum proje yapıcam o kadar kafa patlatacam vericem olacak işmi banlamış yine beni admin püffffffffffffffff turkcoder de gitt ben en büyüğüm coder by ........... Eller cebe gelmediği sürece benden kimse proje devre kod alamaz bende vermediğim sürece banlarım a

sende boyle forumlarda 3 bin tlye yazılım satmaktan öteye gidemezsin. herşey parayı veren düdüğü çalar mantıgı ile olmaz..

Arkadaş kene gibi yapıştın foruma banlandıkça tekrar tekrar giriyorsun, insanda ar haysiyet olur nerdee... dünya kadar ücretsiz satış sitesi var, kendine güvenin yok mu normalde bu kadar müşteri gelmiyor mu çok mu müşteri var burda?
Ticaretten anladığın da yok! Anlasan parayı bir kişiden değil 10 kişiden çıkarırsın!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,130
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri