basınç transmitter delta dvp28sv dvp06xas bağlama

merhabalar malum delta forum kapandı elimde bir transmitter var bununla basınç ölçmek istiyorum lakin her türlü bağlantıyı denedim değer okuyamıyorum örnek bağlantı örnek program yollayabilecek bir arkadas varmı acaba

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Linkteki datasheeti inceleyin orada EXTERNAL WİRİNG bölümünde -10v - +10V veya -20mA - +20mA nasıl bağlaman gerektiği şemada var

http://www.deltaww.com/filecenter/P...A-PLC_DVP06XA-S-DVP06XA-S2_I_TSE_20150306.pdf

Alttakiler ise Delta PLC ve dvp06xa-s ile yapılmış analog modül uygula örnekleri . Maalesef ürünü daha önce kullanmadığım için elimden gelen şimdilik bukadar.

DVP06XA-S.zip

Şunuda belirteyim benim siemens ile yaptığım 0-10v çalışmalarımda ürünü 0-10V veya 0-20mA. nasıl çalışacaksam onnu tanıtmam gerekiyordu deltanın ürünlerinde durum nasıldır bilmiyorum dikkatli olun cihaza zarar vermeyin configürasyonu iyice anlamadan enerji vermemenizi tavsiye derim.

Ekli dosyalar

• DVP06XA-S.zip
    105.9 KB · Görüntüleme: 83
Moderatör tarafında düzenlendi:
shox teşekkür ederim bu bağlantıları buldum zaten ama yine de okuymadım :)

Arkadaşlar iki gündür 75 kW lık delta sürücüye pıd ayarı yapamadım
Transmiter nereye bağlanıyor nasıl tanıtılıyor hangi parametreler giriliyor bir türlü işin içinden çıkamadınm yardımcı olursanız çok sevinirim
VFD750Cp43b-21 modeli bu şekilde

herkese selamınaleyküm arkadaşlar abb acs 550 nin ekran kartı veya kontrol kartını değiştirdim kartın tranıtılması gerekiyor galiba hata 26 veriyor , acaba nasıl tanıtabilirim kartı sürücüye ( Tek haneli kontrol paneliyle tanıtım yapılabileceğini duydum bu konuda bana yardımcı olabilirseniz memnum olurum şimdiden çok teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri