Bariyer alıci kart mesafe problemi

_weron_

Üye
Uzun zamandır kullandığımız bariyer kapı son zamanlarda yakından almaya başladı çok yakından aldığı içinde komşular için sıkıntı vermeye basladi.Mesafe problemini aşmak için ne yapabilirim alıcı kart uzerinde anten yok çıkarsam bı faydası olur mu?
IMG_20190222_180935.jpeg

Gerekli güç gelip gelmediğine bakın, besleme kablosunu fiziksel kontrol edin sıyrılma kesiklik var mı veya değiştirin, gerilimin düşmesine sebep olur.

Gerekli güç gelip gelmediğine bakın, besleme kablosunu fiziksel kontrol edin sıyrılma kesiklik var mı veya değiştirin, gerilimin düşmesine sebep olur.
Kontrollerini yaptım herşey normal anakart girişinden anten kısmı girişi var anten eklemeyi düşünüyorum önce ama neden anten girişini yapan firma kullanmadı onuda anlamış degilim.
Screenshot_2019-02-23-18-26-31-905_com.google.android.apps.docs.jpeg

Giriş gerilimleri tamsa kond lerde kuruma vardır, ölçülmeli vey direk kafadan değişmeli, pahalı değiller ne de olsa.

Genelde kristal arızası oluyor.
Kart üzerindeki baglantilarin lehimlerini isittim kristali bugün değiştirdim ama yine aynı eski kristali geri taktım aldığım dükkan birden fazla kristal verdi son aldığı kristaller de çok sayıda bozuk çıkmış

Madem cihaza erişebiliyorsun rsimlerini atsana.

Ortamda bulunan benzer frekanslarda çalışan elektronik cihazlar varmıdır etkisi

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri