BARETTA KOMBİ SORUN

aksoylar

Üye
IMG_3854.jpg
IMG_3875.png

RESET attığımızda bir süre sonra normal yanıyor 2 sn içinde sönüyor, 10 sn aradan sonra tekrar aynı şekilde 2 sn yanıp sönüyor ve RESET istiyor...bilgi paylaşımı yaparsanız minnettar kalırım...isteyene Watsap üzerinden kısa bir video atabilirim....Ekli dosyayı görüntüle 59327Ekli dosyayı görüntüle 59326Ekli dosyayı görüntüle 59329

Son düzenleme:
Su gaz açık mı, normal mı çalışıyordu, yeni mi arıza verdi? Youtup videoalarına baktınız mı?

Her ikiside açık, normalde çalışıyordu, mutfak ocağımız çalışıyor, gaz’ın olduğundan emin olmak için yazıyorum kombi vanasıda açık, filitre’ye bakıldı temiz...

Youtup’ta Baretta videoları çok bulunmuyor, Türkçe anlatımlı bir video olsa yine faydalanmak isterim fakat bulduklarım genelde İtalyanca...

Arıza kodu vermiyor mu neden resete basıyorsunuz, ateşleme sesi geliyor mu? Fanı bacayı kontrol edin, peteklerin vanaları açık mı alt - üst, en az 2 petek açık olsun. Arıza kodu veriyorsa açıklaması için kitapçığa bakın.

IMG_3877.jpg

Ekran’da 10 görünüyor, resimde belli fakat hata kodları 7 ye kadar, bende anlamadım...

Ekran’da 10 görünüyor, resimde belli fakat hata kodları 7 ye kadar, bende anlamadım...

Ekran’da 10 görünüyor
suyun derecesi olmalı iconu vardır foto belli değil herhalde

İyonizasyon elektrodu
Kombi Gaz Valfi
Kombi elektronik kartı, kombi beyni
Alev kopartması fan motoru ve baca

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye