Bara Delme, Bükme ve Kesme

cs-tech

Üye
arkadaşlar baraları nasıl büküp kestiğinizi paylasırsanız sevinirim biliyorum bu iş için üretilmiş makınalar var bunun dısında hangi teknikleri kullanıyorsunuz...

bükmek için üçlü etriye kolu (inşaatlarda demir ustalarının demir bükmek için kullanındığı el aleti) kullanıyoz 50x5mm baraya kadar büküyoruz biz çok sık yapmadığımızdan makinaya gerek yok ama sürekli uğraşanlar için makina daha seri

montajı sağlam bir yere yapıp, bükme işini gücünün farkında olan kişilere yaptırın :D

bakır işleme makinesi - Google'da Ara en sağlamı bu makinalar çok fazla pahalı bir şey değil zaten kaliteden ödün vermek istemeyen şirket 1000 tl gibi bir rakamdan kaçmamalı.korkmaz_design arkadaşım derecesini nasıl ayarlıyorsun sonuçta dereceyi tam getiremediğimiz zaman dereceyi ayarlamayla uğraşırken bakıra ciddi zararlar veribiiyoruz.

Son düzenleme:
1000 tl olacagını pek sanmıyorum çok yuksek fiyatları 20000 lira cıvarı o dolaplı olan bara bukme

arkadaslan foruma ben nasıl mesaj yaza bilirim ben burda acemiyim yardım lutfen

bakır bara bükme makinesi otomasyonu daha önce yaptım yardım ederim , baraları istediğin açıda kıvırıyor , açıyı dokunmatik ekrandan giriyorsun , sistem hidrolik çalışıyor, aynı makine ile hem delme hem kesme hemde kıvırma yapıyoruz , 3 ü bir arada bir makine

Forum istatistikleri

Konular
127,949
Kullanıcılar
449,595
Son üye
Ferden1011

Yeni konular

Geri