Banyo bataryası yokluk çözüm üretir

yunusx

Katılımcı Üye
Şantiye ortamında malzeme bulamayınca böyle çözüm üretmişler
20200611_161540.jpg

Merhaba banyo bataryası hakkında bilgi almak istiyorum iyi bir ürün olursa sevinirim :)

Son düzenleme:
Merhabalar.
Valla şahsen batarya ya fazla para vermek nedense hiçbir zaman içimden gelmemiştir.
HAY marka banyo mutfak ve lavabo bataryası kullanıyoruz uzun zamandır.
Kışın soğuktan banyo bataryası donmuş su akıtmaya başladı.
25 lira para verdim içindeki kartuşu kendim değiştirdim kullanmaya devam ediyorum.

Merhabalar.
Valla şahsen batarya ya fazla para vermek nedense hiçbir zaman içimden gelmemiştir.
25 lira para verdim içindeki kartuşu kendim değiştirdim kullanmaya devam ediyorum.
sizin zamanınızı bilmem ama bizim zamanımızda kazanda su ısıtılır sadece pazar günleri, güzel anacığım (ışıklar içinde uyuyor) kafama pirina sabununu vura vura yıkardı bizi.

Merhabalar.
Aynen hocam eli az buçuk tornavida tutan miks bataryaların iç göbeği bile satılıyor ve değiştirilebiliyor. Ben de değiştirmiştim. Maalesef bizim evde bile var, arızaya bozuldu deniyor! Tamiri mümkün olanı tamir etmek gerekir, atması kolay da milli servet. Ondan sonra maaş ay sonuna yetmez. Öyle ya bir banyo bataryası en idarelisinden 300-500 TL. 3-5 bin TL'lik olanlar konu dışı.:(

Aynen hocam eli az buçuk tornavida tutan miks bataryaların iç göbeği bile satılıyor ve değiştirilebiliyor. Ben de değiştirmiştim. Maalesef bizim evde bile var, arızaya bozuldu deniyor! Tamiri mümkün olanı tamir etmek gerekir, atması kolay da milli servet. Ondan sonra maaş ay sonuna yetmez. Öyle ya bir banyo bataryası en idarelisinden 300-500 TL. 3-5 bin TL'lik olanlar konu dışı.:(
tamir ve tamircilik yeni nesilde yok. (kapitalist sistemde yok)

sizin zamanınızı bilmem ama bizim zamanımızda kazanda su ısıtılır sadece pazar günleri, güzel anacığım (ışıklar içinde uyuyor) kafama pirina sabununu vura vura yıkardı bizi.
Banyo çamaşır ve balkon yıkama gününü aynı güne denk getirdiğinden canı sağolsun bende anamın çok dayağını yedim
Şantiye ortamında malzeme bulamayınca böyle çözüm üretmişlerEkli dosyayı görüntüle 65665
Tahtayla körlemişlermi yoksa tahtayı boru niyetinemi kullanmışlar?

Ustam bu sabunmu ? Reklamda oldu .

29869843_yan-f70dfb-1650x1650.jpg

Forum istatistikleri

Konular
128,160
Kullanıcılar
449,918
Son üye
mustafa 909

Yeni konular

Geri