Bant tartım sistemi

furkan68

Üye
Slm arkadaşlar benim yapmak istediğim bir bant üzerindeki ağırlığı ölçerek 1 motor sürücüsü ile motorun hızını ayarlamak bunu en basit şekilde nasıl yapa bilirim benim burdaki amaçım bant üzerindeki malzemeye sürücü bağlı motorla başka bir katkı maddesi katmak ve bu katkı maddesinin mıktarını ayarlamak Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
MERHABA

yapmak isteiğin sistem için en basit 1 load cell bir indikatör gerekli ancak burda tartım sistemin max kapasitesi ve hassasiyeti önemli motor bant sistemimi indikatöre (dead load ) dara olarak tanımlanır. en son sistem çalıştırılırken de Kütle ile kalibrasyon yapılır.burda motor ve redüktorde daraya dahil olur. sistem için destek olabilirim burdan ulaşabilirsin *****@hotmail.com

Moderatör tarafında düzenlendi:
ayrıca motor devride önemlidir.bunun için encoder ile devir bilgisininde okunması lazım.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri