Bankalardan kredileri alınır mı?

paskomya

Profesyonel Üye
değerli forum arkadaşlarım,
şu an alabiliyorsanız bankalardan en düşük faizle hangi banka varsa gidin kredi alın ve en kötü olasılık altına yatırım yapın. diyeceksin çok vermiyorlar ki! alabiliyorsanız az çok demeden alın. seçimlerden sonra piyasa fena oynayacak hiç değilse harcayacak az da olsa cebinizde biraz para olur. 10-20-30-40-50 demeyin kötü günde çok işimize yarayacaktır.

Hiç bir yerden .
Borç alınabilir ( faizsiz )
faizin olmadığı bir kurum göster, baktığımız pencereyi değiştirmek lazım. faiz değil enflasyon farkı. ve aldığın senin olmayan para ile para kazanacaksın. bırak o da kazansın. gerçi bankaların çoğu tefeciden daha iyi tefeci.

faizin olmadığı bir kurum göster, baktığımız pencereyi değiştirmek lazım. faiz değil enflasyon farkı. ve aldığın senin olmayan para ile para kazanacaksın. bırak o da kazansın. gerçi bankaların çoğu tefeciden daha iyi tefeci.

İsteklerimiz fazla .
Sistemi kilitlemişiz bir yollu küçük esnaf vardı kendi kendini geçindirmeye çalışyordu .
Şimdi borsaya paranı ( var ) yatır diyelim oda seni soyuyor kasa her zaman kazanıyor .
Üretim yok , sadece tüketim .
Bu konu para işi derin konu ben bu konunu uzmanı değilim .

Kolay Gelsin Sağlıcakla kalın .

değerli forum arkadaşlarım,
şu an alabiliyorsanız bankalardan en düşük faizle hangi banka varsa gidin kredi alın ve en kötü olasılık altına yatırım yapın. diyeceksin çok vermiyorlar ki! alabiliyorsanız az çok demeden alın. seçimlerden sonra piyasa fena oynayacak hiç değilse harcayacak az da olsa cebinizde biraz para olur. 10-20-30-40-50 demeyin kötü günde çok işimize yarayacaktır.
Ustam yatırım tavsiyesi değildir deki ileride sıkıntı olmasın.

Eldeki paranın veya çekilen kredinin büyük çoğunluğunu dolara çevirmek mantıklı sanırım. Kâr olmaz zaten ama en azından paranın değeri düşmez.
İşler beklediğimiz gibi olmasa bile doların hızlı bir şekilde bizi gülümsetecek seviyelere geri gelmesine ben pek inanmıyorum.

Ytd.

Bu enflasyonist ortamda kim kime faizsiz tl borç verir?. En iyi ihtimal döviz yada altın borç alabilirsin.

Yardım düşüncesi ile ( geri gelecek veya geri gelmeyecek mantığı ile )
veya hiç vermeyecek . ( sorun yaşamasın )

Kredi kartın olacak peşin para ile alış veriş yapan bir ile anlaşıp peşin parayı kendine alış veriş bedelini kredi kartından karşılamak .
Faize girmeden odemek.

Diğer : en iyi ihtimal döviz yada altın borç .

Zor sorular ve cevaplar . ( Son aşama durumunu ? )

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,905
Son üye
smartnet

Yeni konular

Geri