balkon vinci

öncelikle slm evimde catıya yuk tasımak için kullandıgım çelik halatlı balkon vincım var.bir iki gundur kumandamın yukarı tuşu aşagı asagı tusu yukarı çalışmaya basladı ve vinç tam yere oturmadan yukarı çekmez oldu tam yere oturmadan yukarıo çekmek istediğimde gerip sesler çıkarıyor ve kalıyor bunun nedenı nedir yada bu işin tamirini kim yapar

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Kime yaptırdıysanız onu çağırın, en iyi bilen odur, piyasada hala mevcut değilse başka asansör firmasıyla anlaşın zira hayat şakaya gelmez, bu hayat sizinki değil de başkasınınki olsa bile!

İşi bilen bir tamirci cağirsaniz iyi olur, bir ihtimal halatı ters sarmışsınızdır. Eğer halatı alt seviye swichi yoksa, sonuna kadar açıldığında ters sarmaya başlamıştır. Kontrol edilmesi lazım halat da hasarlanma olabilir ? Hatta kopa bilir!...

a kadir77 arkadasin dediklerini uygulayin once bendede aynindan var bazen halat sıkışıp ters sariyor , halatin ucuna bi aģırlık bağlayıp o şekilde tamamen açın ters sarsa bile siz butona basmaya devam edin sonunda açılacaktır.

Halati tamamen actim ve yeniden sardim yine kumanda yine yukari tusu aaagi asagi tusu yukari sariyor sorun olmazsa boylese kulanirim ama halati tam acmadan yine yukari cekmiyo orta seviyede biraktigim zaman yukari sarmiyor yine tamamen acip yukari sardiriyorum

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri