balitech Standalone AOP 9004 - 16 kanal Dvr İmage Error Hatası

cozumis

Üye
Bir yakınım işyerinden Balitech Standalone AOP 9004 model 16 kanal kayıt cihazı elime geçti. Cihazı test için monitöre taktım. açılış ekranında karşıma HDD error hatası verdi. eski bir laptop harddiskini taktım ve onu dvrda formatladım. fakat sonrasında ekrana FIRMWARE V395 50-6 penceresi geldi ve IMAGE ERROR UPDATE FIRMWARE? ekranı geldi altında network config , usb/cdrw/dvd/ , cancel yazısı çıktı fakat bir türlü bu ekran gitmedi mouse ve dvrın ön tuş takımıylada müdahale edemiyorum. ekran açılışta bu çıkıyor ve hiçbir şekilde dvrı kullanamıyorum. ekte resimler mevcuttur. yardımlarınızı bekliyorum

Ekli dosyalar

• pqh9q.jpg
    pqh9q.jpg
    136.4 KB · Görüntüleme: 24
  • pqhbf.jpg
    pqhbf.jpg
    99.3 KB · Görüntüleme: 25
  • pqhbs.jpg
    pqhbs.jpg
    141.7 KB · Görüntüleme: 24
Konuyu görüntüleyen arkadaşlardan cevap alamadım. fakat dün forumdan By-CoD3rS nickli arkadaşı facebooktan ekledim. sağolsun tekrardan teşekkür ederim kendisine yardımcı oldu. team üzerinden. öncelikli sorunu sisteme update atılmasıymış. balitechin sayfasından benim dvr ın programı yoktu. onun yerine başka benzer bir programı indirip .bin dosyasını buldum. arkadaşın bahsettiği ölçüde uzun bir uğraştan sonra sorunu çözdüm. benim gibi bu sorunu yaşayan veya yaşacak arkadaşlara Balitech Kamera Güvenlik Sistemler

indirip ,dvr'ın arkasındaki restore butonu on konuma alıp usb bellek ile update etmeleri gerekmektedir.

IMAGE ERROR UPDATE FIRMWARE? hatası bende de oldu. Firmware güncellemesi ile düzeltmeye çalıştım ve cihaz çalıştı ama eski ıde harddisk ile çalıştırabiliyorum. Sanırım firmware guncellemisi yeterli gelmedi. Cihaza sata ile harddısk bağlantısı yaparak cihazı çalıştıramıyorum. Cihaz anakart üzerindeki IDE den Sata ya dönüştüren kartı çıkartmak zorunda kaldım. Sanırım versiyon yeterli gelmiyor.Benim önceki firmware versiyonu 4.4.4 50-6 idi. Bu versiyon balitech sitesinde yok. Nereden bulabilirm? Yardımcı olmanızı bekliyorum.

Aynı sorunu yaşıyorum, Bende HARDDISC UNİNSTALLED yazıyor ve hemen altında UPDATE FIRMWARE için usb/cdrw/sata gibi bir seçenek var. Versiyon 395 olarak görünüyor ama bu AOP 9004 model numaralı dvr cihazına ait bir driver bulamadım.

Konuyu görüntüleyen arkadaşlardan cevap alamadım. fakat dün forumdan By-CoD3rS nickli arkadaşı facebooktan ekledim. sağolsun tekrardan teşekkür ederim kendisine yardımcı oldu. team üzerinden. öncelikli sorunu sisteme update atılmasıymış. balitechin sayfasından benim dvr ın programı yoktu. onun yerine başka benzer bir programı indirip .bin dosyasını buldum. arkadaşın bahsettiği ölçüde uzun bir uğraştan sonra sorunu çözdüm. benim gibi bu sorunu yaşayan veya yaşacak arkadaşlara Balitech Kamera Güvenlik Sistemler

indirip ,dvr'ın arkasındaki restore butonu on konuma alıp usb bellek ile update etmeleri gerekmektedir.
aynı cihazdan bendede var. firmware i bir türlü bulamadım internette. bana gönderebilirmisiniz firmware dosyasını acaba.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri