Balitech marka kamera ve alarm ürünleri...

arkadaşlar ben 5-6 ay önce balitech ten 16ch dvr 6verivokal lensli kamera 6gece görüşlü dome kamera aldım görüntüleri cok kötü sulu boya gibi 2gün onu yaptım bunu denedim görüntüler düzelmiyor gece hele çok kötü ve müşterim sonunda söktürdü bende pes etmiştim zaten ve yerine armored dvr hıkvision kamera aldım hiç sorun kalmadı halende çalışıyorlar balitec cihazlarıda nerdeyse geliş fiyatına sattım gitti ama hala yakamdan atamadım dvr donup duruyor elektrik gidip gelince ötüp susmuyor kameralardan bir i de arıza yaptı merkeze gönderdim elektriksel sorun deyip garanti dışı ettiler

yani kısacası hiç bulaşmayın baliteche gitsin illa müşteriniz ucuz olsun diyorsa balitechi verin ama peşin peşin her gidiş geliş için servis ücretini kabul ediyosa

Balitech' in ürünlerini proje bazlı uygulamalar yerinel biraz daha basit sistemlerde kullanabilirsiniz.

arkadaşım ucuz eti yahnisi misalı müşteri beklentileri yüksek ise kesinlikle cevap vermiyor
olsunda fark etmez diyenler için fiyat ve kalite makul dogru kamera ve dogru planlama yapmak lazım

tek kelimeyle berbat ve başınızı çok ağrıtacak bir marka,2 kamera göndermiştim arızaya 2 side yapıldı diye geldi ama aynı arıza,tekrar gönderdim bu sefer 1 i yapılmıs diğeri aynı arıza,verdiğim kargo paralarına yazık.8 adet sipariş veriyorum 7 adet çıkıyor kargodan,beni deli ettiler,çalışanları arasında bile rekabet var prim savaşı,birbirlerini kötüleyip duruyorlar.Hiç yaklaşmayın arıza oranı çok fazla.

yahau bu kadar dangalaklık olurmu 10 adet kamera aldım onuda bozuldu.en az 6 7 farklı telefon numarasını aradım hicbiri telefonu acmıyor,baska bir kamerada arızalı urun ıcın yuksek voltaj sızmıs diyorlar,yahu bu hikayeyi ben müsterime anlatsam belki gargara yaparda bire ..... siz bana bunu anlatmayın bari(üstüne alınanan ne demek istedigimi üstüne alsın),7 kameraya yuksek voltaj sızmıyor sekızıncıye yuksek voltaj sızıyor,nasıl becerilir bir türlü cözemedim.gerci onlarda suc yok,bokun türkiyeye girmesine müsade eden gümrükteki teknik kontrolorlerin sucu,tse den gecmeyen ürünü türkiyeye sokmuyacaksın kardesim..ben bu sekilde para kazanıp zengin olanı görmedim,ne zaman gümleyeceklerini merakla bekliyorum.

bende yıılardır balitech kullanıyorum hiç sorun yasamadım hatda 3 büyük fabrikaya kurulum yapdım arıza bile almadım .

Avix Technology ürünlerini Türkiye ye kendimiz getiriyoruz..İsterseniz fiyat listesini gönderebilirim.. Ürünler bire bir değiştirme garantilidir..

balitech ucuz ve çok fazla detaya ihtiyaç duymayacağınız yerlerde kullanılacak bir ürün...

uzun süre güvenlik sistemleri konusunda faaliyet gösterdim. şu an kardeşim bu sektörde devam etmekte ve bana dediği yaklaşma bu ürünlere.. şayet müşterilerinizi seçmek istiyorsanız kullandığınız ürünü de seçin derim... kaliteli müşteriye kaliteli ürün satmak çok daha kolay...

mrb. ben sadece balitech için diyorum ki al kullan belanı bul.bi kere kullandım dünyanın zararını etdim .git az bir fiyat farkıyla mesa güvenlikden avenir al müşterinin cebi senin de işlerin rahat etsin.

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri