balitech 16 kanal kayıt cijhazı görüntü problemi

neoncu

Üye
Merhaba arkadaşlar elimde iki tane dvr cihazı var bunlardan bir tanesi bosch 8k diğeri ise balitech 16 kanal 3 yıl önce çıkardıkları büyük kasa olan loopsuz dvr kayıt cihazı sorun bosch dvr cihazdan net olarak kayıttan olsun veya canlı yayından olsun görüntüler net alınırken balitech dvr kayıt cihazını taktığımda net bir görüntü alamıyorum .Görüntü çamur gibi oluyor görüntü ayarlarını vs her şeyi denedim olmadı .cihazı bir spotçu arkadaştan aldım çok makul bir fiyattla ilk sorunum ana kartı dvr cihazın ide fakat sata ilede çalışsın diye fabrika çıkışı ide slotlara fabrikasyon olarak orjinal bir ide sata çevirici aparat yapılmış sata ile çalıştıramayınca sata slotu çıkarıp ide ile çalıştırdım ve cihazaçılışı bile çok hızlı olarak açıldı .tam her şey tamamlandı dedik bu seferde harddisk takıldıktan sonra menü ekranı geldiğinde cam gibi fakat kameraların görüntüsüne bakınca çamur gibi görünrtü geldi.kameralar diğer dvr de cam gibi izlenirken bu dvr de çok kötü bir görüntüye sahip görüntüyü düzeltmek için ne yapabilirim .Ana karttada böyle sorun yaşanabilirmi bilgi paylaşımınızı rica ederim .

Balitech cihazda görüntüyü düzeltmek için hiç bir şey yapamazsınız. Ne kadar ekmek o kadar köfte.

Balitech cihazda görüntüyü düzeltmek için hiç bir şey yapamazsınız. Ne kadar ekmek o kadar köfte.

merhaba kameradan gelen canlı görüntüyüde mi monitörde izlemek istediğimizde böyle bir şey ile karşılaşıyoruz çok garip geldi FeBash hocam bu cevabınız ben mantıken topraklamasındamı sorun vardır diye cihazın topraklama da çektim aynı prizde diğer cihaz cam gibi bu çamur gibi bnc lerin girdiği bord da olabilirmi peki aklıma gelen bir farklı soru cevabı bu da olabilir diye düşünüyoruım

Kameraları dene bendede balitech 16 kanal var göruntu gunduz bile gri ve berbat

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Kamera görüntü ayarlarını yaptım çok fazla esprisi olmadı teşekkür ederim vga dan zaten hiç görüntü alamadım iki adet vga kablo ile denemiş olsamda bnc ile lcd tv ye bağlayıp görüntüyü alıyorum menü görüntüsü cam gibi iken kameralar ile ilgili görüntüler çok kötü siteden tanıştığım HASAN ATMACA arkadaşım bir de bana nor mal tüplü tv de denememi önerdi bakalım bu inşallah sorun çözülür gibi düşünüyorum.

satıcı firmayla görüştüm sıkıntı sadece kameralarda oldugunu soylediler ona dayanarak dedim bende :)

Çok Kötü Bir Durum Geçmiş Olsun hocam

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri