bakmadan geçmeyin....

abb-allen bradley-beckhoof-beijer-cimon-danfoss-control tecniques-delta-easy view-hitachi-fanuc-gemo-telemecanique-siemens-vipa v.s v.s aklınıza gelebilecek bütün invertör,plc,panel,çizim programları ve dökümanları 80gb lık arşiv
bu arşive sahip olabilmek için özelden mesaj atın...

abb-allen bradley-beckhoof-beijer-cimon-danfoss-control tecniques-delta-easy view-hitachi-fanuc-gemo-telemecanique-siemens-vipa v.s v.s aklınıza gelebilecek bütün invertör,plc,panel,çizim programları ve dökümanları 80gb lık arşiv
bu arşive sahip olabilmek için özelden mesaj atın...

Sayın Özgür5544 parayla mı satacaksınız
özelden mesaj atmanın sebebi nedir

Arkadaşlar buna neden bu kadar şaşırıyorsunuz anlamadım. Bilginin bir bedeli vardır tabi biz alışmışız bilgiye para vermemeye danışmanlık hizmeti denen bişey var bu da öyle bişey. Bu sitede güzel yardımlaşmalar oluyor, yardım ettiğimiz kişi zahmet edip te bir teşekkür bile etmiyor o kadar bencil alışmışız yani.

arkadaşlar bunun tabiki bir ücreti var çünkü istenilen miktarda dvd yazıcam hesapla bakalım 80gb kaç dvd yapar? üstelik elimde olanları hiç bir yerde bulamazsınız ve ben yardım amaçlı yayınladım ilanı para kazanma maksatlı değil istemiyorsan almazsın

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri