Bakalım Antivürisünüz Ne kadar Güvenilir

d0stcan

Üye
Tek yapmanız gereken dosyayı netten cekmek, dosyayı netten çekerken antivirüsünüz dosyayı tanıyabılecek mi. tanırsa baglantıyı sonlandırır. su anda en güncel virüsü test ediyorsunuz bunuda unutmamak lazım. eger dosyayı cekerken antivirüsünüz yada internet security niz uyarı vermezse bilinki sınıfta kaldınız.

ayrıca; yukarıda belirttiğim üzere . dosya virüstür . rarın içinden cıkarıp kesinlikle , exe sine basmayın . yoksa pc sinize virüs bulasır. zarar vermez çökertmez sekilde ayarlanmıştır , fakat bulasır. onun için AV nız tanımazsa . indirdiğiniz dosyayı silin.

Tekrar yineliyorum; Dosyayı çekerken engel olması gerekir, eğer engel olmazsa indirdiğiniz dosyayı hiç dokunmadan silin..

herkes kullandıgı antiyi ve yakalayıp yakalamadıgını yazsın. sonuçları görelim.
buradan indirin yukarıdaki açıklamalara dikkat edin

PAYLAŞTIĞINIZ DOSYA SİLİNMİŞTİR

EĞER ANTİVİRÜSÜNÜZ BU DOSYAYI VİRÜS OLARAK ALGILAMADIYSA SINIFTA KALDINIZ. HEMEN AŞAĞIDAKİ ANTİMALWARE PROGRAMINI YÜKLEYEREK VİRÜSÜ KALDIRIN.

Malwarebytes Anti-Malware v1.46

Malwarebytes’ Anti-Malware is considered to be the next step in the detection and removal of malware. In our product we have compiled a number of new technologies that are designed to quickly detect, destroy, and prevent malware. Malwarebytes’ Anti-Malware can detect and remove malware that even the most well known anti-virus and anti-malware applications fail to detect. Malwarebytes’ Anti-Malware monitors every process and stops malicious processes before they even start. The Realtime Protection Module uses our advanced heuristic scanning technology which monitors your system to keep it safe and secure. In addition, we have implemented a threats center which will allow you to keep up to date with the latest malware threats.

Features:
• Support for Windows 2000, XP, and Vista (32-bit and 64-bit).
• Light speed quick scanning.
• Ability to perform full scans for all drives.
• Malwarebytes’ Anti-Malware Protection Module. (requires registration)
• Database updates released daily.
• Quarantine to hold threats and restore them at your convenience.
• Ignore list for both the scanner and Protection Module.
• Settings to enhance your Malwarebytes’ Anti-Malware performance.
• A small list of extra utilities to help remove malware manually.
• Multi-lingual support.
• Works together with other anti-malware utilities.
• Command line support for quick scanning.
• Context menu integration to scan files on demand.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dijital kaledeki gibi sırf meraktan indirelim, hatta açalım, sistem çöksün...

Son düzenleme:
Antivirüs programı satmanın güzel bir yolunu bulmuşlar...

2 tane Antivirus e birşey söylemedi. Hem Trend Micro hmde Microsoft Security Essentials.
Elektronikmuh arkadaşıma katılıyorum. Yazılım satmanın güzel yolu.
İmzayı kendin belirle, kendi programın bulsun, diğerleri bulamaıyor deee...
Güzel yöntem...

Adamların işi bu virüs programlarını teker teker inceleyip bunların listesinde olmayan bir virüs üretim yayılmasını sağlıyorlar.Bizlerde buna aldanıp virüsü bulmuyo bu program iyi değil en iyisi şu deyip yerimizde durmadan program değişiyoruz.

Daha önce bir denemem oldu herhangi bir program kullanmadan 6 ay virüs sorunu yaşamadan internete girebildim.

Virüslü dosya üyelerimizin güvenliği için silinmiştir.

Malwarebytes Anti-Malware v1.46
Bu virüs programı bence iyi bir program.İşyerimdeki pc de nod32 evimdeki notebook da avast var ve her ikiside sürekli güncellenmelerine rağmen USB den bulaşan amvo.exe (gizli dosyaları saklar klasör seçeneklerini gizler)autorun.inf (c ve d sürücülerinin açılmasını engeller) virüslerini bulamadılar.Bence bir deneyin derim.
Paylaşım için de arkadaşımıza teşekkür ederim.

Virüslü dosya üyelerimizin güvenliği için silinmiştir.

SAYIN TOSSUN2008 silmiş olduğunuz dosya herhangi bir virüs değildir. Pc testi için hazırlanmış bir kopyadır.Bu dosya bilgisayara zarar vermez sadece aynı uzantılı gerçek virüs ve trojen dosyalarını bilgisayara bulaştığı zaman tesbit edilip edilmeyeceğini belirtir.

Direk silerek iyi bir anlayışa sahip olduğunuz.Ve güvenliğimizi düşündüğünüz için teşekkür ederim ...

Paylaşımlarıma dikkat ederim.Herhangi bir problem olduğunu düşündüğünüz paylaşımları kontrol etmeden yada sormadan sildiğinizden dolayı formda aktif olarak kulladığım paylaşımlarımı kaldırmanızı istiyorum.
Anlayışınız için teşekkür ederim. Size hayatınızda başarılar dilerim.
bu üye artık gider...

Bu mesajıda silin Kötü örnek teşkil ediyor...

Son düzenleme:
Sayın DOSTCAN
Sizin paylaşımlarınızı beğenerek okuyorum.Sayın tossun belki biraz korumacılık içgüdüsü ile hata yapmıştır.Bence (teşbih yapıyorum sayın tossun alınmasın lütfen) gavura kızıp oruç bozmayın.Aramızda kalın lütfen...

bencede bir yanlış anlama olmuş sayın dostcan aramızda kalmanızı istiyoruz...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,172
Kullanıcılar
449,936
Son üye
AsilOzgenc

Yeni konular

Geri