bakır plaket

arkadaşlar bu bakır plaketlerinin satışlarında en büyük boyut nedir? kaça kaç bulabiliriz A4 kagıdı büyüklügünde bulabilirmiyiz ve nerelerden temin edebilirim. (en ucuz)
googlede aradım ama bulamadım teşekkürler.

Bakırlı plaketlerin ebatları 120X110 cm. olarak bulabilirsiniz.Kolay gelsin.

karaköyde istediğin ölçülerde bakır plaket kesen yerler var. rıhtım tarafındaki elektronik malzeme satan pasajlardan birisinde (tam adı aklımda değil) merdivenlerin yanında baraka gibi bir dükkanda bunu bulabilirsin. dükkanın küçüklüğüne bakma kesimi başkabir yerde yapıyorlar. ben A4 boyutunda olmasada ona yakın bir boyutta kestirdim.

piyasaya evet piyasada bulabilirsin çünkü ben bazı elektrnokçilerde gördüm asğı yukarı dört sayfa genişliğinde olanıbiliyorum

[size=10pt][size=10pt][size=10pt]Yukarıda bulunan bir anlamsız mesaj ve ona verilen cevaplar tarafımdan silinmiştir.[/size][/size][/size]
NEDEN:Konu bütünlüğü bozan mesajlar.

arkadaşlar bu bakır plaketlerinin satışlarında en büyük boyut nedir? kaça kaç bulabiliriz A4 kagıdı büyüklügünde bulabilirmiyiz ve nerelerden temin edebilirim. (en ucuz)
googlede aradım ama bulamadım teşekkürler.
Öncelikle merakımı bağışla acaba nerde kullanacaksın bu kadar büyük bir plaketi bende zamanında aramıştım ben anakart büyüklüğünde aramıştım özel sipariş etmek gerekiyor herhangi bir elektronikçiye gidip riza etmiştim onlar bana yardımcı olmuşlardı eğer sen bu yolla bulamazsan ben sana temin etmeye çalışırım kolay gelsin

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri