Başlık takip sekmesi eklenmesi!

bLAckMamBa

Profesyonel Üye
Merhabalar,

Bazen bir konu açılıyor yazılanları takip ediyorsun ama o konuda bir mesajı beğenmeyip ya da herhangi bir mesaj yapmazsan kendi sayfanda göremiyorsun. Bunun içindir ki konulara başlık takip tarzında bir sekme konulursa, kendi sayfamızdan takip ettiğim konular sekmesi ile işaretlediğimiz konuları geçmişe dönük bakabiliriz. Bunu yazmamın sebebi geçenlerde bir konu görmüştüm daha sonra konuyu kaybettim bir daha da bulamadım artık yer işareti koyuyordum ama dediğim gibi bir olay olursa çoğu kişi de memnun kalacaktır.

Evet bende olumlu bakıyorum hatta şöyle bişey de olabilir gezinti yaptığımız veya bakındığımız(gözattığımız) her sayfa kayıtta kalsın böylelikle birkere okuduğumuz konuyu kolaylıkla bir daha ki sefere bulabiliriz.

Forumumuz için uzun zamandır yapmayı planladığımız "Favori Konu Listem" özelliğini bugün aktifleştirdik.

Takip etmek istediğiniz konuların listesini oluşturabilir veya begendiğiniz bir mesajı favori listenize ekleyebilirsiniz.

Beğendiğiniz Bir Konuyu Favori listenize eklemek için konu üstünde bulunan "Favori Listeme Ekle" Butonunu kullanabilirsiniz.
attachment.php

Beğendiğiniz Bir Mesajı Favori mesaj listenize eklemek için mesaj altında bulunan
post.png
simgesine tıklayabilirsiniz.
attachment.php

Favori konularınızı, mesajlarınızı takip etmek için forum menüsünde bulunan "Konularım & Mesajlarım" linkini takip edebilirsiniz.
attachment.php

@volcanoos @tossun2008 @alfa romeo @alpernbugra @Burçin ERİŞEN @elektronikmuh @Fluke @genç arkadaş @gezer77 @korkmaz_design @MuraTh @mbayram @tyildizak @YAVUZ @uğur keklik @Mehmetf @Aksi @mavi2909 @hasanzincir @etuzuner

Ekli dosyalar

• Screen shot 2013-05-15 at 1.23.33 PM.png
    Screen shot 2013-05-15 at 1.23.33 PM.png
    18 KB · Görüntüleme: 108
  • Screen shot 2013-05-15 at 1.37.15 PM.png
    Screen shot 2013-05-15 at 1.37.15 PM.png
    17.9 KB · Görüntüleme: 110
  • Screen shot 2013-05-16 at 11.11.39 PM.png
    Screen shot 2013-05-16 at 11.11.39 PM.png
    8 KB · Görüntüleme: 74
Son düzenleme:
Çok teşekkürler site şimdi daha da güzel oldu. Sonuçta yapılan her yenilik bizler için.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,904
Son üye
teknikbilimlers31

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri