B&R PLC Bağlantı Sorunu

Bizim fabrika da bu PLC den kullanmaya başlayacak, ön çalışmalar yapıyoruz, anladığım kadarıyla ürün çin malı ve çok ucuz, 2 yıl garanti veriyorlar, 2 yıl içinde arızalanırsa yeni cihaz ile değiştiriyorlar, ürünün tamiri yok, 2 yıl dolunca başının çaresine bakıyorsun. Yani tek kullanımlık plc herhalde. Tercih edilme sebebi tamamen duygusal :) Zaten etrafta dokumanları falan yok bilgi bulmak imkansız. Bakalım ilerleyen günlerde anlıcaz neymiş ne değilmiş.

hahaha çok komik ya :)

arkadaşım istersen gel eğitiminide verelim dünya kadar dökümanı var helpi var ingilizce ve almancada neredeyse sınırsız bilgi kaynağı var.
www.yrmotomasyon.com ve www.br-automation.com dan ulaşabilirsin bizlere dökümansa döküman destekse destek yardıma açığız.

Neden bizi karalamaya çalıştığını halen çözemedim :)

Çin malı değiliz.Üretilen plc ve diğer konponentlerimizin yüzde 90 avusturya geri kalanı ab ülkelerinin bazılarında üretilir.
Ücret konusunda şirket politikası var onu satışçılar belirliyor.Eğer yılda 100 makine yapacaksan iyi bir iskonto uyguladıklarını biliyorum.

Bizi tanımadan ön yargılı davranmayın lütfen.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
evet hicbi gelişme yok. br studyo nun demosu bile yok internette. yada ben bulamıyorum.

Selamlar,

Bir onceki linkin gittigi forumada yazdim buraya da yaziyorum.
B&R' ın kendi web sayfasından indirebileceginiz link ve programı 30 gün bittikten soran günlük olarak netten uzatabiliyorsunuz.
B&R - Automation Studio 3.0.90
En son version 4 GB - daha onceki versiyonları da oradan indirebilirsiniz.
Kolay Gelsin.

B&R plc'de program upload yapılamıyormuş doğrumu? Bende bir tane 2003 cpu var yedeklemeyi düşünüyordum araştırınca sadece download yapılabildiğine dair bilgiye ulaştım.

siz nasıl calıstırıyorsunuz benim bilgisayarda olmuyor programı elinde olan varsa lütfen yardımcı olun

Merhaba Arkadaslar Ben Kendim kullanıyorum B&R marka plc grubunu cidden kaliteli bir ürün ve programlaması siemensten daha kolay, fiziksel bağlantısı omron ve siemensten daha kolay sadece biraz başlarda programlama olarak köklü değişimler yaptırabiliyor ama kesinlikle kaliteli bir ürün. Automation Studio'yu kesinlikle bulamazsınız bulsanız dahi 30 günlük kullanıcı olursunuz. Crakli olarak kullanmak flan hayaldir sorularınız olursa mesajlarınızı beklerim.Saygılar.

hahaha çok komik ya :)

arkadaşım istersen gel eğitiminide verelim dünya kadar dökümanı var helpi var ingilizce ve almancada neredeyse sınırsız bilgi kaynağı var.
www.yrmotomasyon.com ve www.br-automation.com dan ulaşabilirsin bizlere dökümansa döküman destekse destek yardıma açığız.

Neden bizi karalamaya çalıştığını halen çözemedim :)

Çin malı değiliz.Üretilen plc ve diğer konponentlerimizin yüzde 90 avusturya geri kalanı ab ülkelerinin bazılarında üretilir.
Ücret konusunda şirket politikası var onu satışçılar belirliyor.Eğer yılda 100 makine yapacaksan iyi bir iskonto uyguladıklarını biliyorum.

Bizi tanımadan ön yargılı davranmayın lütfen.

Kesinlikle katılıyorum Help konusunda başka firmalara benzemiyorlar. Kullanmayan arkadasların attığı çamur olarak değerlendiriyorum.

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri