B&R IPC 5000 Endüstriyel Panel hakkında.

proeng

Üye
Merhabalar

Makinemizikuman da eden B&R IPC 5000 Endüstriyel Panel pc'de Windows XP çöktü. Window'un kurulu olduğu Compact Flash (4GB) karta windows xp kurdum. Kurduğum bilgisayarda CF kart üzerinden windows çalışıyor. Fakat B&R IPC 5000 Endüstriyel Panele taktığımda açmıyor. (CF karta hiç driver vs. yüklemeden takıyorum.)

Anladığım Windows'u boot edemiyor. B&R IPC 5000 Endüstriyel Panel pc de USB'den boot edemiyor,CD sürücüsü yok nasıl bu problemi çözebilirim.

Herkese iyi çalışmalar.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Xp kurulum cd niz varsa external cd sürücü alın ve oradan kurun.
Biz bu tip endüstriyel pc lerin ghost veya acronis ile back up'larını alıyor ve pc bir şekilde çökerse oradan kuruyorduk.

Merhabalar,external cd' cihaz boot edemiyor. Bios eski olduğundan.Teşekkürler

Aslında xp çalıştığına göre external cd sürücüyü görebilmeli. Ama bios update etmeniz gerekebilir. B&R sitesinden bu pc için daha yeni sürüm bir bios araştırın. Belki bulabilirsiniz.

Aslında xp çalıştığına göre external cd sürücüyü görebilmeli. Ama bios update etmeniz gerekebilir. B&R sitesinden bu pc için daha yeni sürüm bir bios araştırın. Belki bulabilirsiniz.

B&R IPC 5000 Ext. Cd sürücü de denedim fakat görmüyor bios ayarlarında da usb den aç gibi bir menü yok.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri