Böyle soru hayatımda görmedim! İsis ve Ares

quartz

Üye
Merhaba arkadaşlar ben bilgisayar bölümü öğrencisiyim.Son sene oldugu için staj defterimize koymamız gereken birkaç konu var.Ve bunlardan 3 tanesi isis ares de.Ares ve isis görmediğimiz için nasıl yapacağımı bilmiyorum ve bunları yapmak şart yardım edicek birisi varsa sevinirim.

1: Bir havuzu 4 musluk doldurmaktadır.Bu 4 musluktan 2 ve daha fazlası açıldığında görevliyi uyarması için ikaz lambasının yanması istenmektedir. Konu için gerekli lojik devre hazırlanacaktır.Bu devrenin oluşturulma aşamalarını yazınız.Lojik devre veya mikro denetleyici kullanabilirsiniz.

2: ISIS programında faz çevirmeyen OP-AMP uygulaması yaparak ARES programında baskı devresini çiziniz.Yazıcıdan çıktılarını alarak defterinize yapıştırınız.

3: ISIS programında DC Motor Kontrol uygulaması yaparak malzeme listesi ile yazıcıdan çıktı alarak defterinize yapıştırınız.

Arkadaşlar lütfen yardım edin.Bu programları ne gördüm ne de biliyorum.Yapabilen arkadaşlar bana yardım etsin gerçekten çok önemli

Şimdiden teşekkürler
iyi forumlar

Merhaba arkadaşlar ben bilgisayar bölümü öğrencisiyim.Son sene oldugu için staj defterimize koymamız gereken birkaç konu var.Ve bunlardan 3 tanesi isis ares de.Ares ve isis görmediğimiz için nasıl yapacağımı bilmiyorum ve bunları yapmak şart yardım edicek birisi varsa sevinirim.
.........

Google a sordugunda görmek istemedigin kadar türkçe yayın var, ama ögrenmek isteyene...

Arkadaşım git elektrik elektronik mühendisliği 4.sınıf öğrencisine sana hepsini 1 saatte hazırlayıp versin..Hepsi çok temel konular...

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri