Az IO sahip PLC ya da akıllı röle var mı

tr_escape

Üye
Merhaba,

Bir projede kullanmak üzere

4 veya 2 Input ve 4 veya 2 Output olan plc arıyorum hız çok önemli değil.

Bildiğiniz bir ürün var mıdır?

İyi çalışmalar

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
gemo plc (akıllı role ) i önerebilirim. fiyatı uygun, Türk malı,yazılımı bedava ,yükleme kablosu çok ucuz, genişleme imkanı var. bence tek eksiği plc de yüklü programı pc ye alamaman.

S.A.
Pic kullanarak yapabilirsin yada en ufak olarak ve beğendiğim delta 14ss2 serisi var fiyatıda uygun. Kolay gelsin.

siemens logo olabilir 8in 4out röle

MOELLER 512 DA RC MİKRO PLC yi şiddetle tavsiye ederim ; bu MİKRO PLC üzerinde çalışa çalışa artık profösörü oldum ; hem upload hem download özellikleri olan lcd monitör üzerinden de programa müdahale edilebilen ; hatta sıfırdan yazılabilen ;süper ötesi bir mikro PLC ; program yazımı konusunda size yardımcı olabilirim ; hatta istediğiniz programı ben yazıp size maille atabilirim.

Arkadaşların bahsettiklerine ek olarak Schneider Zelio var. Çoğunun özellikleri hemen hemen aynı.

Son düzenleme:
Önerileriniz çok teşekkürler verdiğiniz bilgiler çok faydalı oldu

merhaba,
aşağıdaki linkten MİKRODEV MP200 PLC ailesine göz atabilirsin.

http://www.mikrodev.com/Mikrodev_fiyat_katalog_2013_mart.pdf

liste fiyatı üzerinden baya indirim yapıyorlar. yazılımları programlama kabloları ücretsiz. istediğiniz her an teknik destek de veriyorlar. yerli PLC üreticileri
programlama editörleri de çok kullanışlı, basit ve ücretsiz.

Forum istatistikleri

Konular
128,161
Kullanıcılar
449,919
Son üye
Serdar.59

Yeni konular

Geri