AYNAYA GÖRE GÖRÜNTÜSÜ

mustafa190

Üye
Merhaba arkadaşlar siteyi gezdim, şöyle bir sonuça vardım.Herhangi bir devrenin baskı devresini düzgün basmak için aynaya göre baskısını yapmak lazımmış.Yani sen herhangi bir baskı devre yapıcaksan, ''sağ tarafından'' bir direnç nokta olarak belirledin, baskı devresine gelince o direnci belirlediğin direnç üzerine getirmek için baskı devresi aynaya göre görüntüsünü basıkcakmışısız yani ön plaketin ön tarafında sağ bölümünde herhangi bir devre elamanını sağ bölüme getirmek için baskı devresini aynaya göre görüntüsünü basmak lazımmış.Bunun için bir program varmı yani bir devreyi o programla aynaya göre görüntüsünü yapmak varsa lütfen yardımcı olurmusunuz?Şimdiden teşekkürler...

Çizim programları resim çıktısı alırken bu seçeneği sağlar.

Eğer elinde herhangi bir proğram yok ise ....Bana göre aynayla zor olur arkadaşım...En kolayı çizim aydınger kağıdında ise normal A4 kağıtta olabilir camın üzerine koy camın arkasından başka bir kağıda ciz ve baskı devre kalemiyle baskı devre plakasına aktar ...bu kadar....

Ben ayna görüntüsünü almadan basıyorum; normal hali ile.

ütü ile yapacaksan yansımasını alman gerekmez program içinde proteus programının ares paketini kullanabilrsin.normal cıktı al programdan plakete yatır sonra ustunden utuyle gec.senin dediğin elle çizim yapanlar için olur

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri