Aynı hat üzerinde kablo TV ve merkezi sistem uydu yayını

Fugurlu

Üye
Merhaba
Evimde kablo TV (Teledünya ve Uydunet) kullanıyorum. Binaya ait merkezi sistem mevcut. Benim isteğim merkezi sistem ve kablo TV ( Teledünya ) yayınlarını aynı kablodan almak. Yani aynı kabloyu Teledünya setupbox a takınca Teledünya yayını, normal uydu recever a takınca uydu yayını alabilirmiyim?

Merhaba
Evimde kablo TV (Teledünya ve Uydunet) kullanıyorum. Binaya ait merkezi sistem mevcut. Benim isteğim merkezi sistem ve kablo TV ( Teledünya ) yayınlarını aynı kablodan almak. Yani aynı kabloyu Teledünya setupbox a takınca Teledünya yayını, normal uydu recever a takınca uydu yayını alabilirmiyim?

Olur kablo tak çıkara da gerek yok. Bende de merkezi sistem ile birlikte Süperonline TV plus mevcut. Her ikiside bağlı kumandadan uydu alıcı veya HDMİ çıkışını seçerek istediğimi seçiyorum. Geçiş işlem süresi 5sn

Olur kablo tak çıkara da gerek yok. Bende de merkezi sistem ile birlikte Süperonline TV plus mevcut. Her ikiside bağlı kumandadan uydu alıcı veya HDMİ çıkışını seçerek istediğimi seçiyorum. Geçiş işlem süresi 5sn
Bunun için nasıl bir bağlantı yapmak gerekiyor.

bizde kablo tv ve tv+ var tvden seçiliyor ikisi de kullanılıyor.

tv+ rg6 kablo ile modeme bağlı tv hdmi veya rca ile bağlanıyor onun istediği olmaz...
rca ile kullandığım tv:
54030

canlı renkleri var analog tv menü iğrenç ötesi tv+ ile av in den bağlı görüntüsü süper....

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri