Aydınlatma Hesabı Programı Arıyorum

enorma

Üye
arkadaslar böyle bi program var mı bilmiyorum ama varsa ve siz yardımcı olursanız cok sevinirim şimdiden cok saolun ???

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
dialux diye bi program var işini görür hemide türkçe çok ta basit bi program.dialux.de adresinden indirebilirsin kullanma kılavuzu da war.hadi kolay gelsin

Dialux yanında relux ve calculux kullanabilirsin. Dialux henüz pek yaygın değil. Philipse ait bir yazılım ama philis Türkiye bile şu an calculux kullanıyor. Calculux'un yetmediği durumlarda (3 boyut gibi) relux kullanıyorlar. Şahsen bende relux kullanıyorum.
Kolay gelsin

iyide nerde bulacam o adresleri yardımcı olsanız

philipsin sitesinde ve osram ın sitesinde olması lazım.Hee birde osram plugin lerinide sitesinden indirmeyi unutma.bulamazsan msn den yollayab,ilirim sana

ya arkadaşlar bende indirdim bu relux ı ama kuramıyorum. exe çalıştırdığımda bi hata kodu veriyor bilenlerin yardımlarını bekliyorum

darma, osramın pluginlerini bana iletebilirsen sevinirim.

bn bu calcaluxu anlamadım arkadaslar proje gibi mi çizicez acaba

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri