Aydınlatma Hesabı Programı Arıyorum

calculux kullanımı ile ilgili bilgi nerede bulabilirim acba

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Aydınlatma Hesabı Excell Tablosu

Ekli dosyalar

• Aydınlatma-Hesabı.xls
    38.5 KB · Görüntüleme: 6
Merhaba benim dialux ile ilgili bir sorum var yardım ederseniz çok sevinirim;
Sorum şöyle; xxxxxxxx.ies gibi bir dosyayı dialux'e sürükleyip bırakıyorum, yani projeye dahil ediyorum fakat sorun şu ki xxxxx.ies adındaki dosyayı proje sayfasında ismini göremiyorum yani soldaki pencerede çıkan Işıklık seçeneğinde kullandığım ürün var fakat isim olarak herhangi bir isim görünmüyor. Bu dosyaların adını nasıl değiştirmeliyim ki dialux'te de kullandığım zaman o seçenekte ismini göreyim. Şimdiden çok teşekkürler...

bende dialux öneririm. database olmadan online armatür seçebilirsin. (relux te alternatif sayılabilir.)

Bence DiaLUX programı diğerlerine göre bir adım önde tabi bu benim şahsı fikrim. Çünkü DiaLUX ile istediğiniz .ldt ve ies formlarıyla çalışabilirsiniz. İstediğiniz oda geometrisi istediğiniz ürün geometrisi tasarlayabilirsiniz. Ayrıca ldt dosyalarını text formatıyla açıp istediğiniz ldt değerlerini oluşturabilirsiniz. eğer satırların ne anlama geldiğini bilmek istiyorsanız DiaLUX'ün LDT editör programını yüklemeniz yeterli olmaktadır. DiaLUX ile bütün konularda yardımcı olabilirim. Mail adresim [email protected]

ies formlarını text formatı ile açıp düzenleyebilirsiniz. Eğer arm. boyutu girilmediyse programa attığınızda sizden ürün boyutlarını ve ışık bölgesinin boyutlarını soracaktır. Onları girdiğinizde bir problem kalmayacaktır.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,965
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri