Ay Yıldız devresi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GND_

Üye
arkadaşlar ben arabanın arka camına koymak için ay yıldız deresi yapmak istiyorum frene basınca arka camda ay yıldız şeklinde dizilmiş ledler yanacak internette araştırdım ama pek istediğim gibi bişey bulamadım bulduklarım genelde pic li animasyonlu ben direk yanan bişey istiyorum acaba elinde arşivinde böyle bir şey olan varmıdır ???

Ben gecen sene böyle bir tabela yapmıştım ay yıldız deyil di ama aynı mantık led leri 3 lü seri bagla arka fren lambalarından besleme al yanlız artıyı birinden al eksiği diye fren lambasından al lambaları n parlaklığının değişme mesi için

Ben gecen sene böyle bir tabela yapmıştım ay yıldız deyil di ama aynı mantık led leri 3 lü seri bagla arka fren lambalarından besleme al yanlız artıyı birinden al eksiği diye fren lambasından al lambaları n parlaklığının değişme mesi için

nasıl yani pek anlıyamadım ? ledleri gelişigüzel i bağladınız ??

nasıl yani pek anlıyamadım ? ledleri gelişigüzel i bağladınız ??
Gelisi guzel olur mu. Nasil baglanacagi aciklanmis

Diyelim ki 99 tane led var 99 /3 =33 tane 3 lü seri baglan mış led grup u yapar

Ekli dosyalar

• Screenshot_2016-01-06-13-19-38~2.jpg
    Screenshot_2016-01-06-13-19-38~2.jpg
    90.3 KB · Görüntüleme: 20
Gerisini de siz tasarlayın madem gelişi güzel dediniz şeyi daha düne kadar bilmiyordun bi sagol de sonra kendin çiz herşey hazır olmaz emek harca malıdır biraz

Gerisini de siz tasarlayın madem gelişi güzel dediniz şeyi daha düne kadar bilmiyordun bi sagol de sonra kendin çiz herşey hazır olmaz emek harca malıdır biraz

ayıp etmişsin, çizim değil istenilen ürünü yapıp kargolaman daha doğru olur ( kargo ücretini de ödeyerek)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,122
Kullanıcılar
449,826
Son üye
SK.

Yeni konular

Geri