Avize Bağlantısı

Hocam avizenin ampüllerini kontrol edin gevşek mi patlak mı diye. Çünkü sizin ilk mesajınızda kırmızı ve mavi kabloları birleştirdiğinizde iki tarafın da yanıyor olması lazımdı. Elinizde ampül yoksa yer değiştirip bakın. Eğer yine yanmazsa avizenin duyu bozuk.
veya yanmayan tarafın kablosu içerden koptu.
Beyaz kablonun olayını da anlamadım, anahtar ikili demişsiniz ama üçlüye benziyorr.
Üçüncü balkona bağlı, ben de dediğiniz gibi problemin avize kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Teşekkür ederim.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Avizeler basit yapılı oluyor hiç düşünmemiştim arızalı olacağını, sizi de uğraştırdık kusura bakmayın. Avizenin yanmayan kısmındaki duy vidalı ise bi söküp kablosu yerinde mi diye bakmak iyi olur. Ampül değiştirmeyi yapmışsınızdır zaten.

Avizeler basit yapılı oluyor hiç düşünmemiştim arızalı olacağını, sizi de uğraştırdık kusura bakmayın. Avizenin yanmayan kısmındaki duy vidalı ise bi söküp kablosu yerinde mi diye bakmak iyi olur. Ampül değiştirmeyi yapmışsınızdır zaten.
Estağfurullah ne kusuru Salih Bey. Asıl benim teşekkür etmem lazım size ve Mustafa Bey'e ilgilendiğiniz için. Sağ olun. Hayırlı bayramlar diliyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,169
Kullanıcılar
449,934
Son üye
peldayilmaz

Yeni konular

Geri