avenir av 460 sorunu

ALPX

Üye
avenir kayıt cıhazı ve kamera kullandım gece kaydını izlerken ışığın az olduğu yerlerde baloncuklar oluşuyo hiçbişe belli olmuyor hiç güzel görüntü vermiyor bu kamera hakkınd bilgisi olan varmı

mrb.
hemen izzah edeyim sebebiyetini
ben avenir le onetechle balitechle uğraşmaktan kamera işinden soğudum.aman abi avenir mavenir uzak dur.
5 para etmez o kameralar. zaten kalitelilerden en bariz farklarından biride bu yaşadıgın sorun.düşük ışık seviyesinde rezalet görüntü veriyor.av 460 kameranın parasına alacagın tüm kameralar benzer sorunu yaşatır diye düşünüyorum.

bu arada kablo ve adaptörünü sormadım?kaç kamera var kaç Amper adaptör var.kameralar adaptöre uzakmı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba ; bu kameralardan bir villa da 8 adet kullandım ve aynen dediğiniz gibi ...sıkıntılar var dı ve düşük ışıkta karlama yapıyordu ..Tabi olumsuz bir durumdu ...Müşterimi ,bu kameradan daha fazla iyi görüntü alamayacağımı ikna ettim Ürünleri firmaya iade ettikten sonra Samsung 4160 taktım...Sonuç mükemmel ...Daha evvelinde adaptör denemesi yaptım acaba amper düşük mü geliyor diye ..Malesef değil ..!Kesinlikle bu kameranın kalitesizliğini gösteriyor...Avenir marka başka kameralar da kullandım ama bu kadar kalitesiz olanını hiç görmedim şahsen ...Bir daha bu kamera yı kullanmak mı ASLA...'' Bu kamerayı getiren firmaya tavsiyem hemen bu ürünü iade etsinler! ...Ederler mi acaba ..? Saygılarımla...

adaptörden sıkıntım yok 10 amper ben bu sistemi toki binasının çevresine kurdum gece görüntü berbat normal görüntüde bişe şok kayıtlarda sıkıntı var baloncuklar oluşuyo insanın yürüdüğü bile belli değil gece görüntüsü çok kötü

usta ben sana şöyle diyeyim bu av-460 model kamerayı ben büyük bina içlerinde kullandım dış mekanda bir işe yaramaz.artı tüplü tv veya tüplü monitör kullanacagım yerlerde bu kamerayı elden cıkarmak için sattım. lcd lerde görüntü daha da kötü oldugu için..-avenir hikvision mesa msk cenova- bu yazdığım firma ve marka çeşitleri ama hepsi aynı mal .rezalet kalite anlıyacagın. samsung 4160 çok güzel fakat bana bu para kazandırmaz dersen vitec kullan elegance kullan.pahalı dersen han elektronikten spy ın güzel modellerini seç daha iyidir.balandi celotex avenir hikvision scsı onetech bunları kullanma karanlıkta rezaletler

kayıt cihazıda önemli ama ben kayıt cihazlarını tam çözemedim smartvision neutron avenir spy 3wave onetech balitech uranium opax gibi markalar kullandım kimin parlak görüntü verdi kimi harddisklerin başını yedi ama en çok hoşuma giden 3wave idi. yazılımı ve board kısmı diğerlerinden biraz farklıydı.kullanımıda rahattı.

2000 yılından beri güvenlik yapan biriyim. 1 yıldır bırakdım bu sektörü.açıkcası kullanmadığım marka kalmadı sektör de.bütün dist. çalışdım.şunu gördüm ki samsung,lg v.s. firmalara boşun ao kadar para ödemişim.hiç gerek yokmuş.avenir marka da çok kullandım bahsedilen 460 modeli haırladığım kadar ile 520 tv line gece görüş kameraydı açıkcası çok memnun kalmışdım.sanırım bi tanesin de benim teknisyen enerjiyi yanlış bağlamış bordu yakmışdı mesa güv. garanti kapsamın da değiştirdi.sektörü bırakmaşam yine bu marka ile devam ederdi.

spy,elagance ile saydığın diğer kameraların çin de fabrikalarının yan yana olduğunu biliyomusun ??? bu arada aynı çözünürlük de samsung u son kullanıcıya nasıl satcağını da çok merak ediyorum ??? ayrıca senin tüplü mönitör dediğin analog yapıdadır. lcd tv ler ise dijital teknoloji ile üretilmiştir. o yüzden analog kameralar ile marka ne olur olsun lcd tv lerde net görüntü el de edemessin.bunun için analog teknoloji ile üretilmiş monitör kullanman lazım.eğer son kullnıcıya cmos kamerayı 480 tv line olarak satarsan tabi ki seni de markanı da rezil eder.ben avenir kullandım yıllarca cmos da var samsung dan daha kaliteli de var orta kalite ürün de var.sen hangisini satarsan müşteri ona göre yorum yapar.

kayıt cihazıda önemli ama ben kayıt cihazlarını tam çözemedim smartvision neutron avenir spy 3wave onetech balitech uranium opax gibi markalar kullandım kimin parlak görüntü verdi kimi harddisklerin başını yedi ama en çok hoşuma giden 3wave idi. yazılımı ve board kısmı diğerlerinden biraz farklıydı.kullanımıda rahattı.

avenirin dahua cihazları var görüntü akışı internet üzerin den süper.bırak Türkiye yi dünyada en çok tercih edilen marka dahau.

usta ben sana şöyle diyeyim bu av-460 model kamerayı ben büyük bina içlerinde kullandım dış mekanda bir işe yaramaz.artı tüplü tv veya tüplü monitör kullanacagım yerlerde bu kamerayı elden cıkarmak için sattım. lcd lerde görüntü daha da kötü oldugu için..-avenir hikvision mesa msk cenova- bu yazdığım firma ve marka çeşitleri ama hepsi aynı mal .rezalet kalite anlıyacagın. samsung 4160 çok güzel fakat bana bu para kazandırmaz dersen vitec kullan elegance kullan.pahalı dersen han elektronikten spy ın güzel modellerini seç daha iyidir.balandi celotex avenir hikvision scsı onetech bunları kullanma karanlıkta rezaletler

spy,elagance ile saydığın diğer kameraların çin de fabrikalarının yan yana olduğunu biliyomusun ??? bu arada aynı çözünürlük de samsung u son kullanıcıya nasıl satcağını da çok merak ediyorum ??? ayrıca senin tüplü mönitör dediğin analog yapıdadır. lcd tv ler ise dijital teknoloji ile üretilmiştir. o yüzden analog kameralar ile marka ne olur olsun lcd tv lerde net görüntü el de edemessin.bunun için analog teknoloji ile üretilmiş monitör kullanman lazım.eğer son kullnıcıya cmos kamerayı 480 tv line olarak satarsan tabi ki seni de markanı da rezil eder.ben avenir kullandım yıllarca cmos da var samsung dan daha kaliteli de var orta kalite ürün de var.sen hangisini satarsan müşteri ona göre yorum yapar.

burda ben yorumun kasıtlı ve yalan olduğuna inanıyorum.eğer müşteri senin ise taa en başından bu kamerayı satmayacakdın.başka markaya yönlendircekdin.çünkü aveniri daha önce bildiğin ortaya çıkıyo.madem avenir kullandın o zaman seçdiğin model yanlış teknik olarak eksikliğin var demek.aray led hariç hiç bir ır ledli kamera ve dnr özellik dahil dış mekan da gece net görüntü vermez.uun mesaferlede bunun için yardımcı ışık dediğimiz sokak lambası,ac projektör,ır projektör dediğimiz ürünleri kullanman gerekir.görüntü de kısa mesafe de karıncalanma dediğin olay teknik olarak DNR özellikli kameralar ile çözülüğr.bu kamera avenir av-680 ile çok mümkündür.DNR özelliği bu karıncalanmayı önler.ben bu karıncalanmaya en çok tibet güv. neutron kameraların çok fazla rastladım.ben ce mesa ya ürün iade etme fikri yerine teknik olarak bilgilerini tamamlamanı tavsiye ederim.

Merhaba ; bu kameralardan bir villa da 8 adet kullandım ve aynen dediğiniz gibi ...sıkıntılar var dı ve düşük ışıkta karlama yapıyordu ..Tabi olumsuz bir durumdu ...Müşterimi ,bu kameradan daha fazla iyi görüntü alamayacağımı ikna ettim Ürünleri firmaya iade ettikten sonra Samsung 4160 taktım...Sonuç mükemmel ...Daha evvelinde adaptör denemesi yaptım acaba amper düşük mü geliyor diye ..Malesef değil ..!Kesinlikle bu kameranın kalitesizliğini gösteriyor...Avenir marka başka kameralar da kullandım ama bu kadar kalitesiz olanını hiç görmedim şahsen ...Bir daha bu kamera yı kullanmak mı ASLA...'' Bu kamerayı getiren firmaya tavsiyem hemen bu ürünü iade etsinler! ...Ederler mi acaba ..? Saygılarımla...

burda ben yorumun kasıtlı ve yalan olduğuna inanıyorum.eğer müşteri senin ise taa en başından bu kamerayı satmayacakdın.başka markaya yönlendircekdin.çünkü aveniri daha önce bildiğin ortaya çıkıyo.madem avenir kullandın o zaman seçdiğin model yanlış teknik olarak eksikliğin var demek.aray led hariç hiç bir ır ledli kamera ve dnr özellik dahil dış mekan da gece net görüntü vermez.uun mesaferlede bunun için yardımcı ışık dediğimiz sokak lambası,ac projektör,ır projektör dediğimiz ürünleri kullanman gerekir.görüntü de kısa mesafe de karıncalanma dediğin olay teknik olarak DNR özellikli kameralar ile çözülüğr.bu kamera avenir av-680 ile çok mümkündür.DNR özelliği bu karıncalanmayı önler.ben bu karıncalanmaya en çok tibet güv. neutron kameraların çok fazla rastladım.ben ce mesa ya ürün iade etme fikri yerine teknik olarak bilgilerini tamamlamanı tavsiye ederim.

Benim avenir hakkında güzel yorumlarım da olacak ileriki zamanlarda göreceksin .! ben markayı tümden kötülemek gibi bir niyet içinde değilim ...Arkadaşımızın sormuş olduğu
[h=2]avenir av 460 sorunu[/h]başlığı altındaki konuya yaklamışım bu şekilde başıma gelen bir olayı anlattım ... Hepsi bu
Bilginize .

Merhaba sayın ipkamera...Öncelikle kasıtlı ve yalan olduğuna inanıyorum kelimesi size yakışmamış ...neyse...!!
Av 460 ile ilgili sorunumu ortaya koydum sen yalan dolan işlere girdin ,,o da sana yakışır ..Burada birbirimize meslekte öğretecek değiliz ...kaldıki her şeyi bilmemiz de mümkün değil...İstekler doğrultusunda sipariş gecerken nerelere takılacağı konusunda bazen bizden de o kadar çok bilgi alınıyorki..Neticesi bazen fiyasko oluyor...Şimdiye kadar kurmuş olduğumuz bütün ır lar Aray led mi acaba diye kendi kendime soruyorum...Kaldı ki ..keşfi yapan kişi firmayı arayıp nasıl bir ortama sistem kuracağını anlatmış ..Onlardan gelen teklif üzerine gönderilen kamera Av 460 dır....Madem sizler çok şey biliyorsunuz neden bu kameralardan gönderiyorsunuz.....diye adama sorarlar ...!!!! Ben sistem kurulumunu yaptıktan ve alınan görüntüden sonra ..tekrar Avenir bir marka ile değişik bir kamera teklifinde bile bulunamadım...Kamera ama dış ortam kamerası ...ortalıkda baya ışık ....villanın kendine ait ışıklandırması var ....eeee '' aray led mi kullanmak gerekir '' ..Neden kameranın cipseti hatalı veya uygun bir cip kullanılmadığını söylemiyorsunuz.Ben sana aray led kullanılmamış o kadar çok ır led görüntüsü yollarım ki.!! görüntüleri görünce sen bile sen bile şaşarsın .Neyse bu konuyu fazla uzatmaya gerek yok ..

Biz uygulama teknisyenleri olarak hataları da mükemmeliyeti ortaya koymamız lazım ...tabi birileri rahatsız olmayacaksa....

Uygulama alanının yakınlarında bile değilsiniz.....Yalan olduğunu nereden çıkardınız..Anlamak çok zor sizi...

Kolay gelsin..

baloncuk olusan kameralar topragamı bakıyor?

ne alaka dıyosunuz dımı :):)

toprak ır ışınlarını emer ..
bunu test etmek ıcın ve stabıl calısmasını gormek ıcın opak bir bezi (sofra bezi) kameranın bakdıgı yere koyun
goruntuler net gelır ise topraga çim ekin kolay gelsın :):)

baloncuk olusan kameralar topragamı bakıyor?

ne alaka dıyosunuz dımı :):)

toprak ır ışınlarını emer ..
bunu test etmek ıcın ve stabıl calısmasını gormek ıcın opak bir bezi (sofra bezi) kameranın bakdıgı yere koyun
goruntuler net gelır ise topraga çim ekin kolay gelsın :):)

Merhaba ; CoD3Rs
Yok, benim kurulumu yaptığım yerdeki evin tüm çevresi tamamen bahçe ve çimler ekili o yönde bir sıkıntı yok ...dediğin çok doğru tamamen katılıyorum ....benim sıkıntım aşırı karlama var dı ..resmen dışarda kar yağıyor du ya...keşke bir kare resim alsaydım......Neyse ki halletmiştim başka bir kamera markası ile ....Eyvallah ...Kendine iyi ba ..

Merhaba ; CoD3Rs
Yok, benim kurulumu yaptığım yerdeki evin tüm çevresi tamamen bahçe ve çimler ekili o yönde bir sıkıntı yok ...dediğin çok doğru tamamen katılıyorum ....benim sıkıntım aşırı karlama var dı ..resmen dışarda kar yağıyor du ya...keşke bir kare resim alsaydım......Neyse ki halletmiştim başka bir kamera markası ile ....Eyvallah ...Kendine iyi ba ..

......sende :)

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,607
Son üye
sinan343834

Yeni konular

Geri