automation studio' türkçe uygulamalar

EleCtRox_

Onursal Üye
Onursal Üye
arkadaşalar automation ilgili hazırlanmış 3 farklı turkçe anlatımlı uygulama devamlı güncellenecektir umarım işinize yarar kolay gelsin

Automation Studio Eğitimi (Türkçe)

toplam 300 sayfa civarında ingilizce manual

Türkçe Automation Studio Eğitimi

Bu notlar temel seviyede pnömatik ve automation studio bilenler için hazırlanmıştır.
Dosyaların içindeki uygulamaları Automation Studio 5.0 ve üzeri versiyonlarda açınız.

Ekli dosyalar

• Automation Studio Temel Eğitim.rar
    555.5 KB · Görüntüleme: 76
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
arkadaşalar automation ilgili hazırlanmış 3 farklı turkçe anlatımlı uygulama devamlı güncellenecektir umarım işinize yarar kolay gelsin

Sayın EleCtRox , paylasiminiz icin tesekkurler , lakin bana plc ile hidrolik valf kontrolu simulasyonu ivedi bir sekilde lazım ve program hakkına bir bilgim yok, ornek ladderlara baktıgımda anlamadıgım nokta; nasıl valfler , butonlar ve de ladder arasında baglantı kuruldugudur...
Bu konuda yardım edebilirseniz sevinirim...
Her turlu dokuman ve bilgi icin simdiden tesekkurler...

ya aynı sorunu bnde yaşıyorum valfleri silindirleri yerleştiriyorum ama bi türlü bağlantı kuramıyorum

sağol teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,903
Son üye
furoz6868

Yeni konular

Geri