AUTOMATION STUDIO lazım

umit_s

Üye
Merhaba arkadaslar acil olarak automatıon studio programı lazımdır.Valf spool design ve katalog kütüphanesi değişiklik yapabileceğim .... ile birlikte bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar ...... adresinden irtbata geçebilir mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Automation Studio 6 kurdum .... yaptım. Lakın Hidroilk ve Pnömatik devrelerde direction valflerin sembolleri görünmüyor. Bir kaç yerde daha aynı sorunu yaşayanları okudum yabancı sitelerde ama çözüm bulamadım. Bu konuda siz çözüm bulabilen arkadaş var mı acaba?

arkadaşlar merhaba; bende sizin gibi automation studio mağduruyum. elimde automation studio 5.0,5.2,5.6 ve 6.0 sürümleri vardır.

automation studio 6.0 sürümümde kurulum ve ......... yapıldı.( Xp sp2, Xp sp,Windows 7 32 ve 64 bit )Program açılıyor herşey güzel valf seçimine giriyorum. Valfler isim olarak var çizim sayfasına taşıdığımızda ortada valf diye bir şey yok. Çizim sayfasına taşıdığımız valfi seçmeye çalıştığımızda seçiliyor ama valf falan görünmüyor zaten bağlantı hak getire..Xp sp2, Xp sp,Windows 7 32 ve 64 bit denemelerinde sonuç değişmedi..

automation studio ........ Xp sp2, Xp sp3 sürümünde denendi çalışıyor. Builder çalışıyor. Ve Türkçe olabiliyor..

automation studio 5.2 .... yoktu. Denenmedi.

automation studio 5.0 Windows 7 de Builder çalışmıyordu. Xp sp2, Xp sp3 sürümünde denendi çalışıyor. Builder çalışıyor. Türkçe olmuyor.

NOT: Bilgisayarımdaki işletim sistemi Windows 7 64 bittir. Bilgisayarıma VMware Workstation Pro isimli sanal işletim sistemi kurabilen bu program sayesinde denemelerimi yaptım. Programın güzel bir özelliğide asıl bilgisayarınızdan kopyala yapıştır ile dosya aktarımı yapabiliyorsunuz. Herhangi bir klasörü paylaşıma açmanıza gerek yoktur. Şuanda VMware Workstation Pro sayesinde bilgisayarımda sanal olarak Xp sp2, Xp sp3,Windows 7 32 ve 64 bit mevcuttur.

Genel olarak görüşlerim automation studio 6.0 arayüz olarak iyi görünüyor. Fakat yukarıda anlattğım valf problemi yüzünden kullanılamıyor.

automation studio 5.6 şu an için en iyisi candır automation studio 5.6 :):):)

arkadaşlar merhaba; bende sizin gibi automation studio mağduruyum. elimde automation studio 5.0,5.2,5.6 ve 6.0 sürümleri vardır.

automation studio 6.0 sürümümde kurulum ve crack yapıldı.( Xp sp2, Xp sp,Windows 7 32 ve 64 bit )Program açılıyor herşey güzel valf seçimine giriyorum. Valfler isim olarak var çizim sayfasına taşıdığımızda ortada valf diye bir şey yok. Çizim sayfasına taşıdığımız valfi seçmeye çalıştığımızda seçiliyor ama valf falan görünmüyor zaten bağlantı hak getire..Xp sp2, Xp sp,Windows 7 32 ve 64 bit denemelerinde sonuç değişmedi..

automation studio 5.6 Windows 7 de cracklenmiyordu. Xp sp2, Xp sp3 sürümünde denendi çalışıyor. Builder çalışıyor. Ve Türkçe olabiliyor..

automation studio 5.2 crack yoktu. Denenmedi.

automation studio 5.0 Windows 7 de Builder çalışmıyordu. Xp sp2, Xp sp3 sürümünde denendi çalışıyor. Builder çalışıyor. Türkçe olmuyor.

NOT: Bilgisayarımdaki işletim sistemi Windows 7 64 bittir. Bilgisayarıma VMware Workstation Pro isimli sanal işletim sistemi kurabilen bu program sayesinde denemelerimi yaptım. Programın güzel bir özelliğide asıl bilgisayarınızdan kopyala yapıştır ile dosya aktarımı yapabiliyorsunuz. Herhangi bir klasörü paylaşıma açmanıza gerek yoktur. Şuanda VMware Workstation Pro sayesinde bilgisayarımda sanal olarak Xp sp2, Xp sp3,Windows 7 32 ve 64 bit mevcuttur.

Genel olarak görüşlerim automation studio 6.0 arayüz olarak iyi görünüyor. Fakat yukarıda anlattğım valf problemi yüzünden kullanılamıyor.

automation studio 5.6 şu an için en iyisi candır automation studio 5.6 :):):)
Sanal makina konusunda ben virtualbox öneririm. Hem free hem de ana makinadan sanal makinaya yada sanal makinadan ana makinaya sürükle bırak yöntemiyle dosya aktarabiliyor.

valflerin görünmemesine cözüm bulan var mı?

herkese merhaba,

automation studio 6.0 on-off yön kontrol ve oransal yön kontrol valf sembolleri için çözüm bulan varmıdır. şimdiden herkese çok teşekkür ederim.

programı nereden buldunuz kurdunuz
bu konu amacından sapmış program soruyoruz biz

Forum istatistikleri

Konular
127,961
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri