Automation Studio Builder Problemi

meteen

Üye
Katılım
13 Eki 2009
Mesajlar
36
Puanları
1
Yaş
37
Arkadaşlar, Forumda daha önce bu konu ile ilgili başlıklar açılmış ama bir çözüm bulunamamış. Ben de interneti bayağı bir aradım, taradım fakat bulamadım.

Bu sorunu çözen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim. Arkadaşın bir tanesi aşağıdaki yazyla sorunu anlatan bir başlık açmış, benim sorunumda aynı.

"Dostlar programı çok uzun zamandır kullanmaktaydım okul ortamında sorunsuz. Özellikle öğrencilere simülasyon hitap ettiği için oldukça da faydalı. Fakat geçen günlerde özellikle valfleri yeniden yapılandırdığımız Builder kısmında hata vermeye başladı. Silindirleri istediğimiz gibi yapılandırabiliyoruz. Ama, valfleri yapılandırmaya kalkışınca hata oluşmakta. Tamamen yeni bir kurulumda tüm güncellemeleri düzgün bir XP üzerine kurduğumda da aynı hata ile karşılaşmaktayım.
Sorunun .Net versiyonları ile ilgili olduğunu tahmin ediyorum.
Bu sorunla karşılaşıp çözen veya önerisi olan var mı acaba?
Şimdiden teşekkürler.
Kolay gelsin."


Bu builder kısmındaki sorunu nasıl çözeceğiz? Önerilerinizi bekliyorum.

Saygılarımla...
 

loralon

Üye
Katılım
25 Nis 2011
Mesajlar
5
Puanları
1
sorunun sebebi internet explorer dan kaynaklanmakta xp kurup internet explorer 6 da sorunsuz çalışıyor builder internet explorer ını güncellemezsen builderı sorunsuz bir şekilde kullanabilirsin. ben internet explorer 6 ile birlikte builderı kullanıyorum.
 
Konu Sah
M

meteen

Üye
Katılım
13 Eki 2009
Mesajlar
36
Puanları
1
Yaş
37
Bazı videolarda Electrotechnical diye bir menu var kütüphane kısmında, burada direk 3 fazlı kontaktör ve üç fazlı beslemeleri alabliyor fakat benim kullandığım sürümde böyle bir menu yok, bunu biliyormusunuz?
 

loralon

Üye
Katılım
25 Nis 2011
Mesajlar
5
Puanları
1
buda automation studio versiyonuyla alakalı ben çözüm olarak kütüphanemi güncellemem halinde sorunun çözüleceğini düşünmüştüm fakat öyle olmadı 5.6 librarysini açmaya çalıştım 5.0 la automation ı bilgisayardan kaldırmak zorunda kaldım çünkü program her açılışta hata vererek kilitleniyordu. Automation studionun yeni versiyonlarını kurarsan elektroreknik başlığınında geliceğini düşünüyorum ki zaten sadece başlık olarak değil içerik olarakta kütüphaneyi baya zenginleştirmişler ileri versiyonlarda.
 

warning107

Üye
Katılım
23 Nis 2010
Mesajlar
3
Puanları
1
Yaş
44
slm bazı programları calıstırmak istediğimizde virüs programları engel olabiliyor yani calıstırdığımız programın bazı dosyalarını virüs olarak görüyor bu nedenle size önerim virüs programını kapatıp denerseniz çözüm olabilir.
 

Sponsor Bağlantı

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
105,091
Mesajlar
740,036
Kullanıcılar
390,697
Son üye
Özdemir Gürkan

Yeni konular

Üst