AutoCad'e Alternatif Ücretsiz veya Ucuz Cad Programları?

kagem

Üye
Yakında kendi büromu açmayı planlıyorum, ama AutoCad işlerimi düzene sokana kadar bana biraz pahalı geldi. AutoCad dosyalarını açabileceğim ve kayıt ettiğim dosyalar AutoCad'te açılabilecek, komut ve kullanımda AutoCad'e benzer, önerebileceğiniz ücretsiz veya uygun ücretli programlar var mı? Teşekkürler.

bir öğrenci tanıdığınız varsa autodesk'in programlarını 3 yıl ücretsiz kullanabiliyorsunuz, sonra yine yenilersiniz. kendim öğrenci olduğum için öyle yapıyorum.

Bu tip programların linux versiyonları çok ucuz olabiliyor. Linux bilgisayar kullanarak halledebilirsiniz...

Yakında kendi büromu açmayı planlıyorum, ama AutoCad işlerimi düzene sokana kadar bana biraz pahalı geldi. AutoCad dosyalarını açabileceğim ve kayıt ettiğim dosyalar AutoCad'te açılabilecek, komut ve kullanımda AutoCad'e benzer, önerebileceğiniz ücretsiz veya uygun ücretli programlar var mı? Teşekkürler.
profesyonel anlamda draftsight, zwcad var. onun dışında librecad fena değil

ben corelcad kulanıyorum. blackfriday indiriminden ömürlük lisansı 3000 tl civarına aldım tüm komutları autocad ile aynı arayüzü türkçe ve kullanımı kolay tavsiye ederim

ben corelcad kulanıyorum. blackfriday indiriminden ömürlük lisansı 3000 tl civarına aldım tüm komutları autocad ile aynı arayüzü türkçe ve kullanımı kolay tavsiye ederim
Teşekkürler. AutoCad lispleri de kullanılabiliyor mu acaba?

Ben Alcad kullanıyorum. Autocadle aynı komutlarla çalışıyor. Fiyatıda çok uygun kalıcı lisans veriyorlar. Her yıl para ödemen gerekmez. Alcadsoft yazıp bir aratabilirsin.

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,843
Son üye
hvncrblt

Yeni konular

Geri