autocad sorunu

bbs2006

Üye
MerhabaSize bir sorum olacaktı. Okulumuzda bulunan bilgisayar lab autocad 2014 prgramını yüklemiştik ve kullanıma hazırdı( eylül ekim aylarında) 2. dönem autocad 2014 programıyla ders yapmaya başlayacaktık. autocad programlarımız çalıştırdıgımız zaman bazılarında lisans hatası verdi. bazılarında programı arayüz gelip kapatıyor. bununla ilgili ne yapabliriz. aksi takdirde 20 adet bilgisayara yeniden yükemem gerekecek. bunun uygun bir çözümü varmı.ayrıca lisanas hatası olanlara ben crack işlemi uyguladım ve lisanslı oldu. ancak sonra program açıp kapatıyor sorunu oluştu. yardımlarınız bekliyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

bilgisayarlarda deepfreeze varmı birde en kısa yolu kaldırıp yeniden yüklemek tir

deepfreeze ilk önce pasif yapın programı yükleyin daha sonra deepfreeze aktif yapın bir sorun olmaz
çünkü sorununuz deepfreeze programın özelligi geregi kuruldunda
bilgisayarın o anki ayarını kaydedip açıkken yüklenen herşey kapatılıp açıldında silinmesine sebep olur dedimki yüklerseniz birsorun olmaz

teşekkür ederim ama biz bir bilgisayar kurulumu yaptıktan sonra ag üzerinden tüm bilgisayrlara gönderdik ve çalışıyordu. dipfreezleri sonrdan koyduk

Sayın hocam,

Bilgisayar laboratuvarında bulunan tüm bilgisayarlarınızın özellikleri bire-bir aynı ise çalışan bir makinadan imaj alıp diğer makinaların kurulumunu bu imaj üzerinden yapınız, daha kısa sürede işleminiz biter.

Kolay gelsin.

cracklı dosyam saglam sizde varsa gönderebşlrmisiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,135
Kullanıcılar
449,856
Son üye
teslasarmali

Yeni konular

Geri