Autocad lisanssız ihbar

hakanakyaz

Üye
Herkese merhaba,
Kaçak yazılıma karşı bsa'nın hotline adını verdiği ihbar numarası ile kaçak yazılım kullanan kişileri bildirebiliyorsunuz. Ayrıca Autodesk'in kendi sitesinde turkey.autodesk.com sağ altta bulunan korsan yazılım bildirme butonunu ile ihbarda bulunan kişilere Autodesk tarafından teşekkür ediliyormuş. Hani şöyle 10 bilgisayarlı bir yer ihbar ettiğinizde sanırım çok mutlu ederler :) Bilginize

o ihbar ettiğiniz 10 bilgisayarlı yere 40 000 dolar kadar ceza keserler.Ayrıca lisans satarlar.Karşılığında kuru bir teşekkür mü? korsan kullanan yere şantaj yapmak daha kârlı :)

Herkese merhaba,
Kaçak yazılıma karşı bsa'nın hotline adını verdiği ihbar numarası ile kaçak yazılım kullanan kişileri bildirebiliyorsunuz. Ayrıca Autodesk'in kendi sitesinde turkey.autodesk.com sağ altta bulunan korsan yazılım bildirme butonunu ile ihbarda bulunan kişilere Autodesk tarafından teşekkür ediliyormuş. Hani şöyle 10 bilgisayarlı bir yer ihbar ettiğinizde sanırım çok mutlu ederler :) Bilginize

mutlu ederler derken?

kaç lira vericekler bari onu da söyle?:)

ona göre ihbar edelim:D

herşeyi anladık ama el altından exe ve şifreleri kimler veriyor nasıl hemen çözüveriyorlar,hemde bir şifre bütün bilgisayarlarda çözülüyor bunları anlamadık,birileri şifreleri çözecek beleşinden herkese verecek zannetmiyorum,autocad'ın türkiye temsilcileri şifreleri çözenlerin peşine niye düşmez anlamadım, kaç kişi yakaladılar merak ederim.lisansız kullanıcı yakalamak proğramı satmak ve para cezası verilmesini;Proğramın lisanslı kullanılması sağlamak için bir amaç olabilir mi?

Sevgili arkadaşlar bu tür firmalar kullanıcı agını genişletmek için piyasaya program çıkmadan önce crack yapılmış ürünlerini sunuyorlar.Düşünün program var ama kullanmasını bilen yok ne işe yarar..........................Saygılarımla

arkadaşlar kendileri çözüm bulsunlar programı yazılımı iyi yapsınlar crackleme kimse yapamasınlar cimplicity programını yapan yazılımcılardan yardım alsın... satan satın alınmışıtır.

Aman aman zaten kriz bahanesiyle adamlar verdiklerini bile geri isteyecek. Bırakın bide bsa felan olan zamlara maaşlara olur kaç kişi ekmek yiyor. 10 bilgisayarlı bir yerin en az 50 çalışanı vardır öle 30-40 binlerle kurtulamazlar.

Herkese merhaba,

kolay para kazanma yolları...:eek::eek::eek:

Arkadaşlar firmalar kırık Autocad kullanağına BEDAVA olan Siemens Solid Edge Free 2D yi kullanabilir. BEDAVA program varken kırık Autocad kullanmak hiç mantıklı değil.

BDT YAZILIM [ SOLID EDGE - NX CAM - TEAMCENTER ] adresinden indirin.

www.solidedgeturkiye.com dan eğitim videolarını izleyip öğrenin. Ben 1 günde öğrendim . çok kolay çok başarılı bir program. Tavsiye ederim.

herkese iyi çalışmalar

Forum istatistikleri

Konular
128,108
Kullanıcılar
449,809
Son üye
yucelsenolgm

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri