audio görüntülü sistem

H@san

Üye
mrb arkadaşlar.40 dairelik tek bi binaya audio görüntülü sistem ve uydu anten sistemi kuracağım
benim kafamda tasarladığım.görüntülü sistem için elektrik şaftına her kata bir buat koyup.buatın içinde 1 adet tap of 1 adet 4 çıkış switch diafon devreleri ve zil devresi için klemens koymak.dairelere rg 6 u 6 .1 çift telefon kablosu. ve diafon kablosu çekeceğim.anten kablolarını switch çıkışlarına bağlayacağım.diafon devreleri ve zil devresini klemenslere bağlayacağım.buatlar arası tap of giriş çıkışlarına rg 11 anten kablosu tap of un diğer çıkışından switche rg 11. ordanda dairelere rg6 u6 anten kablosu çekeceğim.burda ki sorunum rg 11 anten kablosunu zil paneline nasıl bağlayacağım.anten sistemine gelince her dairede 4 adet anten var buda 160 adet demek.10/32 li multiswitch kullanmayı düşünüyorum.buda 5 adet multiswitch yapar.benim düşüncem 3 ünü orta kata.2 sinide çatı katına koymak.tabii biri sonlu kalan dörtü kaskatlı olacak switchler arası kablolamayı rg 11 anten kablosuyla yapacağım.çatı katındakı son switchten çanak antenlerede rg 11 kullanacağım.dairelere rg6 u 6 kullanacağım.bu konuda değerli fikirlerinizi bekliyorum saygılarımla.............

Forum istatistikleri

Konular
128,100
Kullanıcılar
449,800
Son üye
bukurt

Yeni konular

Geri