Audio görüntülü konuşma sistemleri

arkadaşlar görüntülü diafonlara harici kamera bağlayabilirmiyiz acaba öyle bi sistem varmı ¿

abi sana tşk ederim ama benim diyer sorunum konusma sisteminin baglantı semasini daha acık bisekilde alabilirmiyim

bana 6 daireli konusma sisteminin baglantı semasi lazim abi

konuşma sisteminde sistem santralinde zil trafosu mevcut mu yoksa 16 ve 17 nolu çıkışlardan sonra trafoya girip mi dağıtım yapıyoruz. Yoksa kapı otomatiği için trafo koyarken aynı trafodan mı zillere gidiyoruz. Bilgilendirirseniz sevinirim

SeLamlar KOlay Gelsın Bişi Sorucam 10 Dairelık AUDİO Goruntulu Diyafon Sistemi Hersey dahiL ne KLadar T utar Bi Fiyat Vericek Kımse Varmı Acaba ?

Birde Mevcut oLan Diyafon Sıstemının yanından Goruntu KabLosu Cekıp Goruntulu Sube ve Santral Takıp kullanma ihtimalimiz varmıdır .

Son düzenleme:
arkadaşlar merhaba
ben yeni üyelerdenim
gerçekten çok güzel yardımlaşıyorsunuz

banada yardımcı olabilirmisiniz
çok acil Audıo gts standart eko 4" görüntülü diafon şeması lazım
şimdiden çok teşekkürler.

kolay gelsin arkadaşlar bana da bu gürüntülü konuşma sisteminin mesafe ile ilgisi var mı çünkı bir müşterm var üç adet iş yeri var bunlar arasında görüntülü konuşma yapmak istiyor. ama en yakın iş yeri ile en uzak iş yeri mesafesi 700 metre bu sistemlerden birini uygulasak verim de sıkıntı yasanır mı;?

AUDIO KGK 150 Tuş Takımlı Kapı Giriş Kontrol Kiti BAĞLANTISI HAKINDA BİLGİSİ OLAN VE MEVCUT KAPICISIZ 202 TESİSATI VAR KİTİ TAKILACAK TESİSATA İLAVE KABLO EKLEMEK GEREKİYORMU TEŞEKÜRLER

merhaba arkadaşlar ben bi adet 8 daireli audio goruntulu konusma sistemi kurdum fakat çalışmadı. sistemle gelen baglantı semasına göre bagladım. Fakat 24v adaptorun üstündeki yeşil ışık yanıp sönüyor. Sistem çalışmıyor bi bilgisi olan arkadaşım varsa beni bilgilendirmesini rica ediyorum.. Hepinize iii çalışmalar

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri