audio görüntülü diafon teknik destek

Merhabalar apartman dış kapıdaki zil paneli birden mavi ekran yanıp dönmeye başladi sebebi ne olabilir

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Önce varsa soketi soket yok ise kırmızı kabloyu çıkar akımı kes tekrar akım ver. Veya apartman ortak sigortasını indir biraz bekle tekrar akım ver. Eğer olmaz ise panonun arkasındaki reset tuşu olacak ona bas.

Merhaba ustam
Ben daha önce 3-5 daireli montaj yaptım. Ancak şimdi 29 daireli montaj aldım görüntülü audio diafon montajı. Her katta 4 daire var. Şimdi her katta video yükseltici mi kullanmam gerek ?

Merhaba ustam
Ben daha önce 3-5 daireli montaj yaptım. Ancak şimdi 29 daireli montaj aldım görüntülü audio diafon montajı. Her katta 4 daire var. Şimdi her katta video yükseltici mi kullanmam gerek ?
Merhaba mübarek ben usta değilim sadece yaşadığım problemleri çöze bildi isem yardımcı oluyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,915
Son üye
eylulllll33

Yeni konular

Geri