audio görüntülü diafon teknik destek

ibrahim 35

Üye
montaj ve arıza konusunda sıkıntı yaşayan ustalarıma elimden geldiğince yardımcı olurum

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
öncelikle tesekkur ederim
mevcut binada bulunan zilde bi sorunum var
4 katlı bina 3 katta sorun yok 4 katta ise bazen zil calıyor bazen calmıyor

ürün nedir acaba?

zil bina girişindenmi, daire girişindenmi yoksa her ikisidemi çalmıyor?

Moderatör tarafında düzenlendi:
GDM Klasik şube takılı 6 daireli dubleks dairesiyle 8 şubeli sistemde tüm kabloları tekrar tekrar kontrol etmeme rağmen bir dairenin zili aşağıdan veya kapıdan çalındığında diğer dairelerde de düşük sesli olarak çalıyor. Ek dosyada bağlantı şeması mevcut. (Sonlandırıcı dirençler yenileri ile değiştirildi.)

Ekli dosyalar

• 371.pdf
    297.8 KB · Görüntüleme: 70
montaj ve arıza konusunda ssıkıntı yaşayan ustalarıma elimden geldiğince yardımcı olurum
Merhaba apartmanda görüntülü audio sistem var.Ziller,otomatik görüntü gayet normal.Ancak daire içinde görüntü için bastığımda meşgul sesi veriyor. Teşekkürler.

Merhaba
audio 3482 panel dokunmatik zil paneli gece sanırım elektrik gidip gelmesinden dolayı ekrande devamlı olarak '' kalibrasyon ayarı yapılıyor'' diyor sonra başarısız oldu. diyerek devamlı aynı işlemi yapıyor.
ziller ve kapı otomatiği devre dışı bu konuda yardımcı olabilecek bir arkdaş varmı. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba. Audio goruntulu sistem var fakat tuşları çok zor basiyor. Bütün apartman sinir olduk :) nnasil duzelir

montaj ve arıza konusunda sıkıntı yaşayan ustalarıma elimden geldiğince yardımcı olurum
13 daire görüntülü diafon sistemi kurdum kablolar şubelerden atlama gidiyo birbirine yükseltici kullanmadım bazı dairelerde görüntü siyah beyaz bunun sebebi ve çözümü nedir

13 daire görüntülü diafon sistemi kurdum kablolar şubelerden atlama gidiyo birbirine yükseltici kullanmadım bazı dairelerde görüntü siyah beyaz bunun sebebi ve çözümü nedir
NTS'nin bu konudaki açıklaması:
1. Kattan kata geçmeyen, buattan dairelere dağılan binalarda "Video Dağıtıcı" bağlanmamış.
2. Video hattı sonlandırma direnci "Bağlantı Şeması"na uygun şekilde atılmamış.
Benzer sorunları kontrol ediniz.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,871
Kullanıcılar
449,461
Son üye
evenzhou

Yeni konular

Geri