audio görüntülü diafon teknik destek

Merhabalar apartman dış kapıdaki zil paneli birden mavi ekran yanıp dönmeye başladi sebebi ne olabilir

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Önce varsa soketi soket yok ise kırmızı kabloyu çıkar akımı kes tekrar akım ver. Veya apartman ortak sigortasını indir biraz bekle tekrar akım ver. Eğer olmaz ise panonun arkasındaki reset tuşu olacak ona bas.

Merhaba ustam
Ben daha önce 3-5 daireli montaj yaptım. Ancak şimdi 29 daireli montaj aldım görüntülü audio diafon montajı. Her katta 4 daire var. Şimdi her katta video yükseltici mi kullanmam gerek ?

Merhaba ustam
Ben daha önce 3-5 daireli montaj yaptım. Ancak şimdi 29 daireli montaj aldım görüntülü audio diafon montajı. Her katta 4 daire var. Şimdi her katta video yükseltici mi kullanmam gerek ?
Merhaba mübarek ben usta değilim sadece yaşadığım problemleri çöze bildi isem yardımcı oluyorum.

Forum istatistikleri

Konular
127,949
Kullanıcılar
449,594
Son üye
srdrgl1905

Yeni konular

Geri