audio es 102 bağlantı şeması

Hocam diafonlar zil calmazmi extradan zil takmak mi gerekir
Extra zil lazim.
17 nodan direkt tek bir 2. kablo ile daire kapi butonlarindan gecirilip 10 numaraya bağlantı yapılabilir ancak ayni melodi olacaktir. Asagidan mi yukaridan mi çalındığı belli olmaz.

Son düzenleme:
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Extra zil lazim.
17 nodan direkt tek bir 2. kablo ile daire kapi butonlarindan gecirilip 10 numaraya bağlantı yapılabilir ancak ayni melodi olacaktir. Asagidan mi yukaridan mi çalındığı belli olmaz.
Tamam hocam cok sagolasin
Anlasilan tek zil ise yine de santralden her daire kapi onune hat cekmek lazim. Santralden her daire butouna hat cekmeden diafonadaki hatlardan biri kullanilabilirmi diye dusunmustum. Diafondan butona cekip hallolurmu diye düşünmüştüm.
İkinci bir melodi icin ding dongu onermissin. Saygılar

Tamam hocam cok sagolasin
Anlasilan tek zil ise yine de santralden her daire kapi onune hat cekmek lazim. Santralden her daire butouna hat cekmeden diafonadaki hatlardan biri kullanilabilirmi diye dusunmustum. Diafondan butona cekip hallolurmu diye düşünmüştüm.
İkinci bir melodi icin ding dongu onermissin. Saygılar
Santralden her daire butonuna ayrı ayri cekmeye gerek yok. Tek hat uzerinden alınabilir. Farkli secenekler var ancak en makul olanı Ding-Dong...

Forum istatistikleri

Konular
128,154
Kullanıcılar
449,897
Son üye
alcaponee

Yeni konular

Geri