Audio diafon tavsiyesi

Arkadaşlar diafon sistemi konusunda hiç bir bilgim yok.Sizden istedigim yardım ise şöyle
2 daire mevcut kapı otomatigi,zil,ve görüntüsüz konuşma sistemi kurmak istiyorum.Ama audio markasının hangi santrali ve hangi diafonunu almam gerktigini bilmiyorum . 2 daire içi 1 santral birde zil butonu almam gerekiyor galiba benim hangi modelleri tercih etmem gerekir. şimdiden teşekkürler

Arkadaşlar diafon sistemi konusunda hiç bir bilgim yok.Sizden istedigim yardım ise şöyle
2 daire mevcut kapı otomatigi,zil,ve görüntüsüz konuşma sistemi kurmak istiyorum.Ama audio markasının hangi santrali ve hangi diafonunu almam gerktigini bilmiyorum . 2 daire içi 1 santral birde zil butonu almam gerekiyor galiba benim hangi modelleri tercih etmem gerekir. şimdiden teşekkürler

merhabalar
*Audio 2 daire şubeli telefonlu hazır kitleri mevcut ve ekonomik fiyatı var...
*Diafon olarakta as200 (zilsiz santral) ve şubesi sa201 2'li hoparlörlü zil paneli tercih edebilirsiniz.
*Daha ekonomik diafon es100 santral (zilsiz) ve şubesi e12 yine 2'li hoparlörlü zil paneli tercih edebilirsiniz

simge ess önerebilirim fiyatları uygun çift zilli sistem al ilerde proble m olmaz

Forum istatistikleri

Konular
128,119
Kullanıcılar
449,824
Son üye
Lecterer

Yeni konular

Geri