Audio diafon sistemleri arıza notları

audiosamsun servisi benım cihaz gty görüntü hiç kapanmıyor tesisatta sorun yok ne olabilir
Şubeyi başka bir daire de denediyseniz eğer sorun şubededir.

Audio samsun Netelsan hakkında bir soronum var yardımcı olabilirmisin? binamızda 2-3 dairede kapısından ziline basıldığında zil hiç susmuyor,diğer dairelerde sorun yok herşey normal.sağlam çalışan bir komşumun şubesini benim daireme taktım yine aynı sorunla karşı karşıya kaldım zile bastığım zaman zil hiç susmuyor. birde yeşil ışık sürekli yanık kalıyor benim ve haricen 1-2 dairede.

konuşma ve kapıyı açmada sorunum yok sadece zilim sürekli çalıyor

Selam 10 daireli binamızda es 102 santral imiz var.Bugün son kattaki komşum şubeden az ses çıktığını söyledi santrali kapattı açtı evine yineşubeden çok az ses geldiğini söyledi sonra benim şubeyi sök dene bakalım arıza nerden diye verdim sonra evine takmış ses normal çıkmış sonra bana geldiğinde yeniden benim eve taktık bendede bu sefer ses çok az çıkmaya başladı acaba neden kaynaklandı.kısa devremi oldu diğer şubeler normal çalışıyor.benim şube merdiven otomatiği normal yeşil led normal ama ses de problem var.

selam yardımcı olursanız bana sevinirim diafon tesisatlarında santrlle şubenin aynı markamı olması gerekiyor sube farklı model santral farklı model olsa olurmu ? hayırlı geceler.

Audio AS 201 Santral diyafon, kapı otomatiği ve zil sistemimiz var. Zillerimiz ilk basışımızda çalmıyor, 5 sn sonra tık sesinden sonra butona bastığımızda çalıyor. Bu arada zil sesi bazen tek, bazen çift çalıyor.( Normalde çift zil sesi vardı) Yardımlarınızı bekliyoruz.

Selam 10 daireli binamızda es 102 santral imiz var.Bugün son kattaki komşum şubeden az ses çıktığını söyledi santrali kapattı açtı evine yineşubeden çok az ses geldiğini söyledi sonra benim şubeyi sök dene bakalım arıza nerden diye verdim sonra evine takmış ses normal çıkmış sonra bana geldiğinde yeniden benim eve taktık bendede bu sefer ses çok az çıkmaya başladı acaba neden kaynaklandı.kısa devremi oldu diğer şubeler normal çalışıyor.benim şube merdiven otomatiği normal yeşil led normal ama ses de problem var.

hoparlorü değiştirdim yine zil sesi az çıkıyo, kısa devra yok her şeyi salam diyotlar dirençler sadece orada role var sanırım ondan emin değilim olabilirmi

Arkadaşlar sitemizde audio markanın eski metal modellerine çok benzeyen santralli çift zilli elektroniks marka bir sistem kurulu bazı arızalarını gidermem için şeması gerekiyor aslında sistemi biraz çözdüm ama kapı otomatiği kısmına takıldım santralde bir röle kullanmış bağlantı şeklini tarif edebilirseniz çok mutlu olucam ,şimdiden teşekkürler

konuşma sistemlerinde dt8 yerine çet5 kullanıla bilinirmi. Tşkkrlr

arkadaşlar sorumun cevabını kendim buldum.dt8 yerine çet5 çok güzel oluyorm.ses daha net ve zil sesleri daha yüksek.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,871
Kullanıcılar
449,461
Son üye
evenzhou

Yeni konular

Geri