Audio diafon sistemleri arıza notları

merhabalar..Bina girişinden herhangi bir daireye basılınca bizim zilde çalıyor..sorun ne olabilir

Arkadaşlar 4 katlı binaya AS 2020 santral ve as 201 diafon kullanılmış . Sorun dış kapıdan yada daire kapısından butona basıldığında bütün dairelerin zilleri çalıyor. Bu bütün katların butonları için aynı . Sorun ne olabilir.

Bu sorun dış kapıdan basınca oluyor peki içeride kapı başından basıncada oluyor mu? Olmuyorsa dış kapı zil panelini söküp kabloları kontrol eniniz kablolarda birbirlerine temas olma olasılığı yüksektir.

Gunay Elektrik daire kapısındaki butonlara basıldığında da aynı sorun oluyor. Bütün katların zilleri çalıyor.

Selamlar,
8 daire 10 şubesi bulunan binadaki Audio görüntülü diafon sistemi bu sabah kapıyı şifre ile veya şubeden açmaz oldu.Sorun ne olabilir.Birde santral var mıdır bu sistemde acaba,elektirik sayaç panosunda herhangi birşey göremedik santrale benzer.Teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar model nuamarasını bilmiyorum ama resmini koydum. 1 haftadır diyafondan ses gelmiyor ve gitmiyor, ayrıca bugün dış panelle biraz oynadım hiçbir kabloda yer değişikliği yapmadım ama bu sefer de kapı tuşuna basınca iç zil çalıyor. Diğer bir daireye baktım onda da aynı sorun var. Sıkıntı nerde olabilir yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
d1f593128ffee11e5064997eed281c69.jpg

b384fdd09ce60c745adffe52385812d8.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar 4 katlı binaya AS 2020 santral ve as 201 diafon kullanılmış . Sorun dış kapıdan yada daire kapısından butona basıldığında bütün dairelerin zilleri çalıyor. Bu bütün katların butonları için aynı . Sorun ne olabilir.

Arkadaşlar sorun Audio santraldeymiş .Servis santral kartını değiştirdi , bağlantıları yaptım sistem çalışıyor.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,963
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri