Atv312 boşta gayet düzgün calışıyor, fakat yükü geçince NST hatası veriyor

Atv 312 0,75kw 2 cihaz var bende, boşken gayet iyi calışıyor ama yükte iken NST hatası veriyor 1sn çalışıp duruyor.

bu sorunumu nasıl çözebilirim..
saygılarımla

Moderatör tarafında düzenlendi:
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
merhabalar ben atv 312 de çok fazla bilgim yok ama kullanma kılavuzunu gözden geçirdim ve bahsettiğiniz NST hatasını sayfa 68 de fun menüsü açıklamasında serbest duruş ataması olarak gördüm.Sayfa 68 i incelerseniz belki bir çözüm bulabilirsiniz.Kolay gelsin

Kalkış rampasını arttır, başka bir sorun yok ise düzelmesi lazım.

Neden:
NST bir hata değil, sürücünün serbest durdurma durumunda olduğunu gösteren bir durumdur.

Çözüm:
Nedenleri ve düzeltmeleri:

Sürücü 2 telli kontrolde (TCC = 2C) ve aktif bir çalıştırma komutuyla çalıştırıldı.
Run komutunu devir veya TCT'yi LEL olarak ayarlayın. (IO menüsü, 2 kablo tipi = seviye)

Sürücüde, serbest durdurma, NST'ye atanmış bir giriş var.
Girişin aktif olması gerekir.

Sürücü 3 telli kontrolde (TCC = 3C).
NST temizlenmeden önce LI1 aktif olmalıdır.

Sürücü seri iletişim ile kontrol ediliyor ve sürücü uygun komut sinyalini almıyor.
Komut kelimesine doğru değer yazılana kadar sürücü NST görüntüler.

Pedal durdurmaya 4-20mA sinyal kaybı programlanır.
Giriş kaybolduğunda, durum NST'ye gider. 4-20 mA sinyalini doğrulayın.

Sürücü terminal kontrolündedir ve entegre veya uzak tuş takımındaki STOP düğmesine basılmıştır.
Terminal kontrolündeyken, STOP düğmesi bir E-STOP işlevi görür. Tuş takımı STOP düğmesine basılırsa, sürücü NST'ye gider (yanıp sönen "E" görüntüleyen ATV212 hariç). NST'yi temizlemek için sürücüyü kapatıp açın.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri