ATV 312 ile 2. inverter çalıştırma

muratcam

Üye
arkadaşlar 1. atv 312 dahili 24 v ile 2.atv 312 inverteri nasıl çalıştırabilirim 2.inverteri jumper dan clı konumuna alıp 2 inverterin com uçlarını birieştirdim ama çalıştıramadım

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
çözümü 2 inverteride sink konumuna alıp 2 inverterin com uçlarını birleştirerek 1 inverterin com uçundan 2 inverteri çalıştırabildim (tavan vincine inverter takıyorum kumandaya gelen kablo sayısından ötürü böyle bir çalışma yapmak zorunda kaldım)

!. inverterün daılı rölesını proğramlayıp, mesela 1 hz de cekmesı ıcın proğramla, röle kontaklarını, 2. ınvertörun 24 + ve L1 klemsnıne kontakla.
Veya, 2. ınvertörde 24 + ve LI1 köprüle, 1. invertörün 0-10 v. cıkısınız 2. ınvertörun pot gırışine gir, 1. ınvertör hızland ıgıkadar 2. ınvertörde aynı oranda hızlanır.

iki inverterde terminalden bağımsız çalışacak benim yapmak istidiğim 1. inverterin +24 v kullanıp 2. inverteride çalıştırmak idi

yerınde olsam bır adet role ile yapardım bunu vınc kumandası ile roleyı cektırırdem role kontaklarından ise suruculeri surerdım ıkı surucu aynı anda devreye gırıp cıkmıs olur

1 adet röle ile olsa sorun yok kumanda 6 buton çift hız 9 adet röle gerekiyor

Pekı hız ayar sorununu nasıl halledıyorsunuz,,

merhaba arkadaslar altıvar320u04m2c var elımde 0.37kw fakat hıc bır alarm yok. pottan parametrelere geçmıyor yanı confıg e bılgınız varmı dıger ıkısıne erısım var. confıg e gecmıyor

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri