atv 31 frenleme yapıyor

tayfunn

Üye
arkadaşlar 10k pot ile atv31 in frekansını artırıyorum motor hareketini alıyor tam hıza ulaşıyor 50hz de .sonra düşürdüğümde (10k pot ile ) frekans 00 olduğunda motor fren yaparak jeneratörü hoplatıyo bunun parametresini yapamadım serbest duruş olmuyo motorun kendi kendine durması istiyorum ferkans sıfır olduğunda yardımlarınızı bekliyorum

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
atv 31' serbest duruşa ayarlamak için gereken parametreler şunlar
Fun menüsüne gel sonra StC yi bul entırla sonra Stt entırla sonra nSt yi entırla serbest dursun .

potans uçların yanlış olabilir AI1 +10 COM uçları AI1 olan ortak ucun diğer uçlar kenar uçların birde duruş zamanını biraz uzatmanı tavsiye ederimm set parametresinde dec var ordan duruşsaniyesini ayarlayabilirsinn iyi çalışmalarr

dediğiniz parametreleri değiştirdim pot bağlantıları doğru fakat anlayamadığım bi durum var koray u kardeşimin dediğini yapacağım olursa çözüm bulduk gibi ama yinede yardımlarınızı bekliyorum

set menüsünden tdc1 zamanını düşürmen lazım frenleme zamanı ayrıyeten dec zamanınıda arttırman lazım

....aslan kardeşim çok teşekkür ederim sayende oldu

altivar 31 de durduktan hemen sonra geri dönüşe başlıyor va maksimum frekans seviyesine çıkıyor.çift yönlü çalışan bir motor. diğer yöne kendi kendine geçip dönmeye başlıyor.parametre ayarlarında bir problem olabilir ama çözemedim.acıl yardımcı olursanız seviniriim.teşekkürler

sn üstatlarım benim atv 31 ile bir sıkıntım var 3 gündür uğraşıyorum çözemedim yardımlarınızı bekliyorum fun=blc komutuna ulaşamıyorum motor start alıyor ama fren salmıyor r2 rolesi kontağı kapatmıyor bunu nasıl atayabilirim bLC atanması nasıl yapılıyor acil yardımlarınızı bekliyorum kafayı emek üzereyimtaşakkürler

Merhaba
Benim bir makinada altivar 31 invertoriyla çalişan motori boşta çaliştirdiymde normal çalişiyur yukdaykan motor titreyur makinaye mekanik bir sorun bulamadik invertorde arza falande gostarmiyur makinaye bir saat kapatiyurum açiyurum motor yukdeykan starti basiyurum normal çalişiyur 3, 4 saat sonra tekrar makinaye titrama başlayur lutfan bana yardamci olun bu problemi çozamiyurum

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri