ATV 11 hidrafor uygulaması (yardım)

Arkadaşlar iyi bayramlar elimde ATV 11 1.5 kW sürücü 4.20 ma transmitter ve 1.8 basınç otomatiği bulunmakta sanırım 1 ad 25 litrelik genleşme almam gerekicek ve transmitter direk sürücü ile haberlesebiliyormu yardımcı olursaniz sevinirim 3ayri devir atamaliyim

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Arkadaşlar iyi bayramlar elimde ATV 11 1.5 kW sürücü 4.20 ma transmitter ve 1.8 basınç otomatiği bulunmakta sanırım 1 ad 25 litrelik genleşme almam gerekicek ve transmitter direk sürücü ile haberlesebiliyormu yardımcı olursaniz sevinirim 3ayri devir atamaliyim
Tezcan bobinaj merhaba, sürücüyle pid kontrol yapacaksınız, yani sürücünün 4-20 ma analog girişine basınç transmiter bağlayacaksın tanktaki basınca göre sürücü motoru kademeli çalıştıracak biz buna pid diyoruz.
Senin şimdi yapman gerekn kullanacağın sürücüde analog akım girişi varmı ona bak, vardır muhakkak,
Sürücünün pid parametresini incele, orda aradıkların var, pid yi tutturmak zordur biraz.
Basit iş, 1 transmitter, 1 sürücü bitti.

Son düzenleme:
Tezcan bobinaj merhaba, sürücüyle pid kontrol yapacaksınız, yani sürücünün 4-20 ma analog girişine basınç transmiter bağlayacaksın tanktaki basınca göre sürücü motoru kademeli çalıştıracak biz buna pid diyoruz.
Senin şimdi yapman gerekn kullanacağın sürücüde analog akım girişi varmı ona bak, vardır muhakkak,
Sürücünün pid parametresini incele, orda aradıkların var, pid yi tutturmak zordur biraz.
Basit iş, 1 transmitter, 1 sürücü bitti.
Arkasim elimdeki malzemeleri belirttim mesleğim bobinaj 22 yıl boyunca ilk kez böyle birşey yapmak istedim kendi evimde sürücü modeli belirttim nasıl calisicanida biliyorum ama uğraşıyorum çalıştırdım ama püf noktaları mi bilemem bilen arkadaşlardan yardım istedim sen yinede saol

Forum istatistikleri

Konular
127,958
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri