ATS01N222QN Soft Starter

ykp55

Üye
arkadaşlar aşşağıdakiş bağlantı linkinde sizce bir hata varmıdır bana göre kumanda fazını 17-18 normanlde acık kontaktan gecirmiş fakat motor start nasıl alacak...

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
R1A-R1C, softarter içindeki rölenın kontaklarıdır. Proğlamlamanıza göre calısır, yanı hangi konumda cekmesini istersenız o konumda ceker, genelde, arıza kontaklarıdır. Bu baglantıya göre, güç kontaktörüne, start verildiğinde, arıza kontakları üzerinden kilitleme yapacak, arızaya gecerse, stop edecekdır.
Cıhazınız galıba, küçük güçde. ."LUB" güç kontaktörüdür.17-18 dediğiniz, güç kontaktörunun, yardımcı kontaklarıdır

arkadaşlar aşşağıdakiş bağlantı linkinde sizce bir hata varmıdır bana göre kumanda fazını 17-18 normanlde acık kontaktan gecirmiş fakat motor start nasıl alacak...
17-18 nolu kontak;TeSys U-Line Controllers (Devre kesici-kontaktör kombinasyonu)in yardımcı kontağıdır.17-18 nolu kontak kesici kapatıldığında kapanır.Sn.Zeybek'in belirttiği gibi R1A-R1C arıza kontakları üzerinden M kontaktörü enerjilendirilerek soft startere yol verilir.
TeSys U-Line Controllers katalog;http://www.farnell.com/datasheets/1340119.pdf

Son düzenleme:
anladım peki arkadaşlar bu soft starterin yol alması için kontaktörlerdeki gibi A1 ucu yokmu diğer bütün soft starterlerde var bunda yok biraz kafa karıştıurıcı

LI+ dahili sinyal çıkışı LI1 İLE birleştirerek yumşak yol vericinin start alması sağlanır kullandığınız cihazın manuelinine bakarak daha iyi bilgi sahibi olabilirsiniz

Forum istatistikleri

Konular
128,134
Kullanıcılar
449,852
Son üye
ddknght

Yeni konular

Geri