Atlas Mp950 Çanta Tipi Jeneratör için Avr Devresi

ensar0606

Üye
ATTLAS MP 950 JENERATÖR 2 ZAMANLI

Performans: 650 W
Akım: 3 Ah
Voltaj: 220 / 50 Hz
Yağ Çeşidi: 2 zamanlı
1 depo yakıt ile çalışma süresi: Ortalama 5.8 saat
Yakıt tank kapasitesi: 4 lt
Yakıt tipi: Kurşunsuz BENZİN
Çalışma şekli: İpli ( manuel )
Akü: Yok
Gürültü düzeyi: (7m ) 64 dBs
Ağırlık: 21 kg

Arkadaşlan ürünün özellikleri bu. Ben bu işten hiç anlamam o yüzden size sormak istiyorum voltaj çıkışı düzensiz olduğu için lambalarda vs titreme falan yapıyor o yüzden elektronik alet takmaya korkuyorum. Buna bitane Voltaj Regülatörü alsam bu sorun ortadan kalkarmı eğer alabiliyorsam nasıl bişey almam lazım önerileriniz nelerdir. Güç kaynağı bağlamayı denedim voltaj düzensiz olduğu için arada şarj ediyor arada yapmıyor. O yüzden Voltaj Regülatörü aldıktan sonra güç kaynağını bağlamayı düşünüyorum vereceğiniz cevaplar içn şimdiden teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Merhaba 50-60 TL'ye 500W kucuk bir regulator bulabilirsin fakat cikista olusan voltaj saliniminin hizina yetisemeyebilir.Benim tavsiyem yakiti arttirip biraz guc kaybina yol acsada 100W normal ampul surekli devrede dursun bu motorun yuklenip daha stabil calismasini saglar faydasi olur.

Merhaba 50-60 TL'ye 500W kucuk bir regulator bulabilirsin fakat cikista olusan voltaj saliniminin hizina yetisemeyebilir.Benim tavsiyem yakiti arttirip biraz guc kaybina yol acsada 100W normal ampul surekli devrede dursun bu motorun yuklenip daha stabil calismasini saglar faydasi olur.

ampül değilde regülatör almayı düşünüyorum hem iş yerindede işimi göreceğinden 150 160 tl ye regülatörler var voltaj düşüp kalkıyor jeneratörde onlar iş görmezmi acaba yada önerebileceğiniz bi regülatör varsa ücreti çokda önemli değil 150 200 olabilir işimi tam olarak görsün yeter

korkma elektronik aletlerin regulatörü zaten var aralıkları geniş . regulatör takmaya takarsın ama çalışmaz . kayıp çoğalır. aynı zamanda makine küçük bu nedenle trafo en başta kısa devre görür sıkıntı olabilir. ibre 220 ise elektronik alet bağla korkma .zaten aletin kendi 200 250 lira keşke 3 kva 3.5 kva 4 zamanlı makine alsaydın üzerine az koyup nese . ama o aletin regulatörü iy.ç kolay gelsin i

korkma elektronik aletlerin regulatörü zaten var aralıkları geniş . regulatör takmaya takarsın ama çalışmaz . kayıp çoğalır. aynı zamanda makine küçük bu nedenle trafo en başta kısa devre görür sıkıntı olabilir. ibre 220 ise elektronik alet bağla korkma .zaten aletin kendi 200 250 lira keşke 3 kva 3.5 kva 4 zamanlı makine alsaydın üzerine az koyup nese . ama o aletin regulatörü iy.ç kolay gelsin i

bu cihazla uyumlu çalışıcak bi regülatör yok yani anladığım kadaıyla

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri