astronomik zaman rölesi

electrics

Üye
ne demek bu astronomik ? değişik markalarda astronomik ibaresi geçiyor ne demek bilen varmi?

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
gun dogumunu ve batımını otomatik olarak hesaplaya bilen 1 den fazla program yapabildigin zaman saati olarak dusune bilirsin

cevabın manası nedir anlamdım

ekteki broşürde astronomik röle ile ilgili gerekli bilgiyi bulabilirsiniz...

Ekli dosyalar

• astronomik röle.pdf
    495.8 KB · Görüntüleme: 597
herkeze kolay gelsin selamlar 12 adet astronomik dtr-10 rölesi bağladık fakat saatler geri alındığında 1-saat geç devreye girdi . sezon modunu otomatik olarak girdik manuel olarak yaz kış tarifesini gimedik bir ilgisi olabilirmi

ne demek bu astronomik ? değişik markalarda astronomik ibaresi geçiyor ne demek bilen varmi?

astronomik demek bu tür saatlerde, güneşin doğuş ve batışını hesaplamak için enlem, boylam, saat zaman farkı girilmesine göre astronomik hesaplamalar yapıp sonuç elde etme işleminden dolayı ASTRONOMİK deniyor.

merhaba, ismim ÖVÜNÇ

Benim elimde de DTR-10 Astronomik röle var.
fakat programlama yapamıyorum.
bu röleyi kullanan arkadaşlar bana örnek bir program yazabilirmisiniz.

ben sokak aydınlatmasında kullanacağım ast.zaman rölesini.

Örn. gün doğumu 07:54 ise bu saatte C1 rölesi bıraksın gün batımı olan 17:46 da C1 rölesi çeksin.

bunu nasıl yaparım.?
yardımcı olurmusunuz.?

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,965
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri