Astronomık zaman saati!!!

SAYIN ARKADAŞLAR 5 YLDIZLI BIR KOMPLEKSTE CALISMAKTAYIM 7 DEN FAZLA CEVRE AYD PANOSU VAR SIMDILIK BULARIN KONTROLUNU HER BIRININ ZAYIF AKIM ROLELERINDEN TEK BIR TELEFONB KABLOSU USTUNDE TOPLAYIP AYNI ANDA CEKTIREBILIYORUZ.. ASIL SORUM SU GUNLERIN KISALIP UZAMASINDAN DOLAYI TIMERI ZIRT ILERI ZIRT GERI AL UGRASMAKTAN YORULM ASTRONOMIK BIR ZAMA SAATI ALDIK AMA ONUN DA KENDINE HAYRI YOK SOYLE ADAM AKILLI BIR SISTEM NE YAPILABILIR***??? bakalım en uel fıkırı kım verecek..

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Kaliteli astronomik şalter kullanırsanız sorununuz olmaz.Legrand ve Orbis'lerde 7-8 yıldır bir
sorunla karşılaşmadık.Kullanmamakla birlike,Merlin Gerin'lerin de iyi sonuç vereceğini zanne-
diyorum.

Bizde entesin DTR14'ünü kullandık gün uzama kısalma yaz kış hiç problem yaşamadık bakımsız ve sorunsuz bir şekilde tam otomatik gidiyor.

Bizde entesin DTR14'ünü kullandık gün uzama kısalma yaz kış hiç problem yaşamadık bakımsız ve sorunsuz bir şekilde tam otomatik gidiyor.

sayın arkadasım oncelıkle saygılar sebgıler dt 14 u bende aldırdım sırekete.. bolgenın korrdınatlarını gırıyorsun. kendı otomatık ayarlıyor fakat ondada sorun yasadık cıhaz yakması gereken gunlerde havada gayet temızken yakmadı bu arada benım dtr 224 fotoselsısz yanı standart olanından.. yıllık prgramlaık dıye bıldık ılk 1 ay sorun olmadı ama kısa gelırken yanı b aylara dogru gecıklmelı kapamaya calıstıs sıstemını ve programıını mud yrdmcımız ıle ınceledık fakat yanlıs bır ayarlama gormedık sonucolarak dtr ondort ısımızı gormedı sımdı yenıbır cıhaz almayı dusunuyoruz.. theben termna 641s dıye yıllık programlanabılıyor..ne duunuyorsunuz goruslerınızı beklıyorum saygılarımla

Fotosel röle işinizi görmez mi?

entesin fg-4a fotosel rölesini kullanmanı tavsiye ederim.iş yerinde kullandım ve cok iyi sonuç aldık.zaman saatiyle yaz kış ayarıyla ugraşmaktan kurtuldum

ihtiyacım olan her uygulamada fotosel röle kullandım. iyi bir ayar ve birden fazla fotosel ile tek bir yerden kontol zahmetindende kurtulabilirsin

arkadaşlar elimde legrand astronomik timer var ama ayarlarını yapamadım bilen varsa paylaşabilirmi teşekkürler

arkadaşlar bende park aydınlatmasında entes dtr-10 kullanıyorum şu anlık bir problem yaşamadım ancak uzun süreli elektrik kesintisi olduğunda zaman saati de rafta uzun süre beklemişse elektirk kesildiğinde saat hata verebiliyor bunun da nedeni zaman saatinin üretildikten sonra çok rafta beklemesi rezerv pilinin ömrünün bitmesi 1 satte böyle sorun yaşadım sadece. fotocell i önermiyorum çünkü zamanla göz köreliyo

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri